Partner serwisu
24 lutego 2016

Future Energy Summit: ATOM 2016

Kategoria: Aktualności

Studenckie Koło Naukowe Energetyki, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, organizuje kolejną edycję ogólnopolskiego projektu Future Energy Summit, w tym roku o podtytule ATOM.

Future Energy Summit: ATOM 2016

Co już udało nam się osiągnąć?

W poprzedniej edycji przygotowaliśmy projekt Future Energy Summit: Waste to Energy, dotyczący kwestii pozyskiwania energii z odpadów. Wydarzenie miało miejsce w 6 miastach, cieszyło się dużym zainteresowaniem, a jego realizacja pozwoliła nam zebrać cenne doświadczenie w realizacji projektów ogólnopolskich.

Tegoroczna edycja

W marcu 2016 roku FES:ATOM odbędzie się w 4 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu. Projekt powstaje we współpracy z AREVA Polska oraz EDF. Program merytoryczny został przygotowany zgodnie z zainteresowaniami studentów uczelni ekonomicznych oraz technicznych, ponieważ to właśnie do nich kierowane jest wydarzenie. Podczas trwania przedsięwzięcia w każdej z lokalizacji odbędzie się otwarty wykład, przeprowadzony wraz osobą z kadry akademickiej oraz warsztat z ekspertem z branży energetycznej. To niebywała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności teoretycznych w praktyce. Wychodząc naprzeciw potrzebie dialogu między społecznością studencką a biznesem, Future Energy Summit daje możliwość bezpośredniego poznania specjalistów z firm i instytucji energetycznych.

Harmonogram:

29.02 Warszawa, Szkoła Główna Handlowa

01.03 Kraków, Akademia Górniczo – Hutnicza

11.03 Gdańsk, Politechnika Gdańska

16.03 Poznań, Politechnika Poznańska

Szczegółowy program oraz zapisy dostępne są pod adresem www.skne.pl. Zachęcamy także do polubienia naszego profilu na Facebooku by być na bieżąco, jak również do kontaktu mailowego pod adresem fes@skne.pl.

Do zobaczenia w Twoim mieście!

 

Źródło: SKN Energetyki

Fot. freeimages

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ