Partner serwisu
25 stycznia 2017

Więcej ciepła w całym mieście

Kategoria: Aktualności

Wszyscy opolanie korzystający z popularnej opolskiej ślizgawki na Stawku Barlickiego mogą ogrzać się w specjalnej Strefie Ciepła.

Więcej ciepła w całym mieście

Strefa Ciepła to namiot o powierzchni 150 metrów kwadratowych, wyposażony w promienniki gazowe, wygodne leżaki i ciepłe koce przygotowany przez Energetykę Cieplną Opolszczyzny. Cała konstrukcja waży 6 ton, a do jej montażu zużyto 1500 śrub. Pomarańczowy kolor namiotu to nie przypadek, ponieważ inicjatorem i sponsorem przedsięwzięcia jest ECO SA, dostawca ciepła i prądu dla Opola.


ECO to firma, która na co dzień dba o komfort cieplny mieszkańców Opola, ale też o rozwój miasta – mówi Paweł Krawczyk, członek zarządu ds. operacyjnych ECO SA - Jesteśmy inicjatorem i sponsorem wielu imprez sportowych, kulturalnych oraz edukacyjnych, w których licznie uczestniczą mieszkańcy Opola. W tym roku chcemy nie tylko kontynuować dobre tradycje, ale też podjąć się nowych inicjatyw, które związane są z obchodami 800-lecia Miasta Opola. Strefa Ciepła jest jedną z nich.


Strefa Ciepła to pierwszy z elementów kampanii promocyjnej pod hasłem „Więcej ciepła w całym mieście” przygotowanej przez ECO specjalnie z okazji 800-lecia Opola.


Wsparcie obchodów 800-lecia miasta Opola jest dla nas bardzo ważne – mówi Monika Stypułkowska, członek zarządu ds. ekonomicznych ECO SA. Chociaż teraz ECO to potężna grupa kapitałowa świadcząca swoje usługi na terenie 10 województw w kraju, to jednak korzenie firmy są i od zawsze były w Opolu. W tym niezwykłym dla Opola roku chcemy jeszcze wyraźniej pokazać, że jesteśmy jego częścią i ważnym elementem opolskiego ekosystemu.
 

Źródło i fot.: ECO

Film: youtube

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ