Partner serwisu
30 stycznia 2017

Zmiany w Zarządzie Veolia Energia Poznań SA i Veolia Energia Poznań ZEC SA

Kategoria: Aktualności

26 stycznia 2017r. Rady Nadzorcze Veolii Energii Poznań SA oraz Veolii Energii Poznań ZEC SA zatwierdziły zmiany w Zarządzie Firmy. Zgodnie z decyzją Rady od 1 lutego br. Paweł Orlof zastąpi na stanowisku prezesa zarządu pana Alexandre’a Farion. Pani Dalida Gepfert zastąpi Agnieszkę Stawiarską-Jarosz  na stanowisku dyrektora finansowego, członka zarządu.

Zmiany w Zarządzie Veolia Energia Poznań SA  i Veolia Energia Poznań ZEC SA

Paweł Orlof posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze energetycznym. Zna dobrze problemy i wyzwania stojące przed branżą ciepłowniczą. W latach 2013-2016, był także bezpośrednio związany z Poznaniem pełniąc funkcję Członka Zarządu ds. Korporacyjnych w Grupie Enea S.A. Jednym z jego głównych zadań będzie wzmocnienie dotychczasowej pozycji rynkowej Veolii Energii w Poznaniu, dostosowanie firmy do przyszłych wyzwań rynkowych i rozwijanie innowacyjnych projektów z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym.

Dalida Gepfert jest doświadczonym liderem specjalizującym się w finansach i controllingu oraz budowaniu relacji biznesowych, zarówno w środowisku międzynarodowym jak i polskim. Ma za sobą doświadczenie
z zakresu budowy i restrukturyzacji organizacji, wdrożeń systemów IT oraz podnoszenia jakości usług
dla klientów.

Alexandre Farion oraz pani Agnieszka Stawiarska-Jarosz obejmą nowe funkcje w polskiej centrali firmy
- Grupie Veolia w Polsce. Pan Alexandre Farion przejmie obowiązki Dyrektora Handlowego Grupy, Członka Zarządu, natomiast pani Agnieszka Stawiarska-Jarosz obejmie stanowisko Zastępcy Dyrektora Finansowego, Dyrektora Controllingu Grupy.

- Bardzo dziękuję panu Alexandre’owi Farion i pani Agnieszce Stawiarskiej -Jarosz za ich duży wkład  w rozwój Veolii Energii w Poznaniu. Firma, w ostatnim okresie, przeszła szereg pozytywnych zmian i zainicjowała procesy, które dostosują ją do przyszłych wyzwań rynku z korzyścią dla klientów i pracowników. Wierzę, że doświadczenie pana Pawła Orlofa zagwarantuje odpowiednie tempo tych zmian – powiedział Gérard Bourland, Przewodniczący Rady Nadzorczej Veolii Energii Poznań SA i Veolii Energii Poznań ZEC SA.

Źródło i fot.: Veolia

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ