Partner serwisu
10 sierpnia 2017

Zmiany w zarządzie TAURON Wytwarzanie

Kategoria: Aktualności

Rada Nadzorcza TAURON Wytwarzanie przyjęła rezygnację Jacka Janasa, prezesa zarządu oraz Adama Kampy, wiceprezesa zarządu ds. inwestycji i jednocześnie  powołała do zarządu Kazimierza Szynola, powierzając mu stanowisko prezesa zarządu oraz Wojciecha Przepadło na stanowisko wiceprezesa ds. inwestycji.

Zmiany w zarządzie TAURON Wytwarzanie

Nowi członkowie zarządu TAURON Wytwarzanie, to wykwalifikowani specjaliści od lat związani z energetyką zawodową w Grupie TAURON.

Kazimierz Szynol jest absolwentem Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Przez wiele lat zajmował się remontami urządzeń energetycznych w Elektrowni Łaziska. W latach 1993-2000 był członkiem zarządu oraz dyrektorem ekonomicznym Elektrowni Łaziska. Od 2017 r. dyrektor ds. zarządzania produkcją  w TAURON Wytwarzanie. Aktywnie angażuje się w prace organizacji branżowych m.in., Eurelectric, VGB, Towarzystwa Gospodarczego Polskich Elektrowni oraz w Polskim Komitecie Energii Elektrycznej.

Wojciech Przepadło jest absolwentem Wydziału Hutniczego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami w przedsiębiorstwie na Politechnice Śląskiej i z zakresu energetyki cieplnej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a także kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach skarbu państwa. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w energetyce . Od 1993 r. jest związany z obszarem realizacji inwestycji w TAURON Wytwarzanie – Elektrownia Jaworzno.

Dotychczasowy prezes TAURON Wytwarzanie Jacek Janas będzie nadal realizował zadania jako prezes zarządu Elektrociepłowni Stalowa Wola, natomiast Adam Kampa, prezes zarzadu Nowe Jaworzno Grupa TAURON, będzie koncentrował się na ukończeniu inwestycji w spółce Nowe Jaworzno Grupa TAURON.

 

 

Źródło: informacja prasowa

fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ