Partner serwisu
20 października 2017

Prąd jest lepszy z dodatkami

Kategoria: Z życia branży

PGE Obrót rozpoczęła ogólnopolską kampanię marketingową "Prąd jest lepszy z dodatkami", w której podkreśla kompleksowość produktów i usług oferowanych klientom.

Prąd jest lepszy z dodatkami

Przez ostatnie miesiące szukaliśmy synergii naszej oferty z walorami innych branż niż energetyczna, tak aby kompleksowo zaspokajać potrzeby klientów, którzy stają się coraz bardziej świadomymi odbiorcami energii elektrycznej i paliwa gazowego, które także jest w naszej ofercie – mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.
 

Kompleksowość produktów oferowanych przez spółkę to nie tylko stała cena prądu, ale również możliwość zakupienia gazu, czy też skorzystania z usług dodatkowych, m.in. pomocy fachowców, ubezpieczenia, opieki medycznej lub pakietu żarówek energooszczędnych.
 

– Chcemy również być innowacyjni. Naszym wyzwaniem jest nie tylko odpowiadać na potrzeby klientów, ale wsłuchując się w ich głos, nawet je wyprzedzać. W najbliższej przyszłości zaproponujemy klientom kolejne kompleksowe oferty – dodał Dariusz Czuk, prezes zarządu PGE Obrót, spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej PGE, obsługującej ponad 5 mln klientów.


Ogólnopolska kampania "Prąd jest lepszy z dodatkami" podzielona została na dwie części. Pierwszy etap, który potrwa do połowy listopada, zwraca uwagę na szeroką ofertę PGE, w której oprócz prądu w stałej cenie od stabilnego i bezpiecznego sprzedawcy, klienci otrzymują usługę dodatkową, m.in. pomoc fachowców lub opiekę medyczną. Następnie, w drugiej połowie listopada, PGE zaprezentuje świąteczną odsłonę kampanii, w której na klientów będą czekać atrakcyjne upominki.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ