Konferencja „Termowizja w Praktyce”
Zapraszamy na drugą edycję konferencji „Termowizja w Praktyce” – wyjątkowe wydarzenie dla profesjonalistów i pasjonatów nowoczesnych technologii!

Po sukcesie pierwszej edycji konferencji Termowizja w Praktyce organizowanej przez Euro Pro Sp. z o.o. — wydarzenia, które zgromadziło ekspertów z nauki, przemysłu i technologii, prezentując najnowsze rozwiązania obrazowania termicznego — nadchodzi kolejna, jeszcze bardziej inspirująca odsłona! Termowizja od lat przestaje być jedynie narzędziem diagnostycznym – dziś jest realnym wsparciem dla przemysłu, utrzymania ruchu, energetyki i bezpieczeństwa procesów.
To konferencja tworzona przez praktyków – dla praktyków.
Dlaczego warto wziąć udział?
Konferencja „Termowizja w Praktyce” skupia się na tym, co najważniejsze:
realnych zastosowaniach, konkretnych problemach i sprawdzonych rozwiązaniach, które można wdrożyć w codziennej pracy.
Twierdza Srebrna Góra – wyjątkowe miejsce, wyjątkowe wydarzenie
Konferencja odbędzie się 15 czerwca w Twierdzy w Srebrnej Górze — miejscu, które sprzyja skupieniu, rozmowom i budowaniu relacji. Kameralna lokalizacja pozwala na swobodny kontakt z prelegentami i innymi uczestnikami, bez pośpiechu i konferencyjnego zgiełku.
Dla kogo jest ta konferencja?
Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień pracują z technologią lub odpowiadają za procesy przemysłowe, w szczególności:
- specjalistów utrzymania ruchu,
- inżynierów i techników przemysłowych,
- pracowników zakładów produkcyjnych i energetycznych,
- automatyków, elektryków, diagnostów,
- menedżerów technicznych i osób odpowiedzialnych za niezawodność procesów,
- wszystkich, którzy chcą świadomie i efektywnie korzystać z termowizji w przemyśle.
%20(1).jpg)
Zainwestuj w wiedzę, która się opłaca
Udział w konferencji „Termowizja w Praktyce – Przemysł” to:
- dostęp do aktualnej, praktycznej wiedzy,
- inspiracja do usprawnień w zakładzie pracy,
- nowe kontakty branżowe,
- lepsze zrozumienie możliwości, jakie daje termowizja w przemyśle.
Jeśli zależy Ci na niezawodności, bezpieczeństwie i optymalizacji procesów, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.
Dołącz do grona specjalistów i zobacz przemysł w nowym świetle.
Niezależnie od poziomu doświadczenia — każdy uczestnik znajdzie tu wartość merytoryczną i inspirację. Koszt uczestnictwa w Konferencji 950 zł netto + 23 % VAT.
***
Jak się zapisać?
Aby wziąć udział w konferencji „Termowizja w Praktyce”, prosimy o kontakt:
e-mail: rgonet@interia.pl
telefon: 697 790 707 lub 572 724 646





.jpg)


Komentarze