Partner serwisu
04 kwietnia 2016

Akademickie Forum Energii Jądrowej

Kategoria: Aktualności

Akademickie Forum Energii Jądrowej to wydarzenie obejmujące swą tematyką szeroki zakres wiedzy dotyczącej technik jądrowych stosowanych na całym świecie. Program realizowany podczas Forum kompleksowo porusza zagadnienia związane z: technologiami i innowacjami w energetyce jądrowej, medycyną nuklearną, prawem atomowym, ekonomicznymi, ekologicznymi oraz społecznymi aspektami energetyki jądrowej i in.

Akademickie Forum Energii Jądrowej

Wydarzenie jest organizowane przez Katedrę Energetyki Jądrowej oraz członków Koła Naukowego Energetyków Jądrowych “Uranium” - pomysłodawców przedsięwzięcia - działających przy Wydziale Energetyki i Paliw, na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. W organizację zaangażowane jest również Polskie Towarzystwo Nukleoniczne.

            Akademickie Forum Energii Jądrowej będzie miało miejsce 19-20 maja 2016 roku w trakcie IV Tygodnia Zrównoważonej Energii. Forum skierowane jest do studentów kierunków związanych z powyższymi zagadnieniami, członków kół naukowych zajmujących się energetyką i fizyką jądrową, a także pasjonatów tej tematyki z całej Polski. W ramach wydarzenia planowane są wykłady w formie konferencji, warsztaty oraz debata ekspercka, a także sesja posterowa czy debata oksfordzka, której uczestnikami będą studenci. Forum zostało objęte patronatem przez instytucje o zajmujące się pokrewnymi dziedzinami wiedzy .

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową i fanpagem na facebooku i serdecznie zapraszamy do udziału!

www.facebook.com/uraniumagh
www.afej.agh.edu.pl

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ