Partner serwisu
18 października 2017

W Ciechanowie po raz drugi

Kategoria: II Konferencja Budowa, Modernizacja i Zarządzanie Systemami Ciepłowniczymi

7 i 8 czerwca w Ciechanowie odbywać się będzie II Konferencja Budowa, Modernizacja i Zarządzanie Systemami Ciepłowniczymi. W trakcie wydarzenia rozmawiać będziemy z branżowymi ekspertami m.in. o projektowaniu i sterowaniu sieciami, a także o tym, jak radzić sobie z awariami. Honorowym Gospodarzem będzie PEC Ciechanów.Na początku czerwca (7-8) spotkamy się po raz drugi w Ciechanowie, żeby porozmawiać o sieciach ciepłowniczych.

W Ciechanowie po raz drugi

Dla kogo?

W spotkaniu weźmie udział kadra inżynieryjno-techniczna zakładów ciepłowniczych, elektrociepłowniczych i przedsiębiorstw zarządzającymi sieciami z całego kraju oraz przedstawiciele ośrodków naukowych, firm i instytucji.

Honorowy Gospodarz

W tym roku rolę Honorowego Gospodarza imprezy pełni PEC Ciechanów. Uczestnicy wysłuchają referatów na podstawie doświadczeń specjalistów z przedsiębiorstwa, a na zakończenie konferencji odbędzie się wycieczka.

Praktyczne rozwiązania

Podczas konferencji pogłębimy tematy związane m.in. z projektowaniem, budowaniem, modernizowaniem i sterowaniem sieciami ciepłowniczymi, a także zapobieganiem i radzeniem sobie z awariami.

Debata

W trakcie konferencji odbędzie się debata "Żeby na ciepło zawsze można było liczyć", w trakcie której poruszane będą tematy bezpieczeństwa dostaw, współpraca z odbiorcą i ubezpieczenia sieci.

Wystawa stoisk

Nie zabraknie również przedstawicieli firm, którzy zaproponują najnowsze urządzenia, technologie i rozwiązania niezbędne do prawidłowego zarządzania sieciami ciepłowniczymi. Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będzie wystawa stoisk.

W programie m.in.

Bloki tematyczne, w tym:

  • WYKORZYSTAJMY NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
  • AWARIE I JAK IM ZAPOBIEGAĆ
  • ZADBAJMY O SIEĆ - REMONTY, UR I MODERNIZACJE
  • BUDUJEMY NOWE – ROZWÓJ SIECI CIEPŁOWNICZYCH

Debata: ŻEBY NA CIEPŁO ZAWSZE MOŻNA BYŁO LICZYĆ

Wycieczka techniczna: PEC Ciechanów

Wystawa stoisk

Tak było w ubiegłym roku – zobacz relację.

Hasło: Nie tylko natura tworzy sieci doskonałe

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ