Partner serwisu
11 kwietnia 2019

Santander Leasing flotowym liderem innowacyjności

Kategoria: Aktualności

Santander Leasing został uhonorowany nagrodą „Flotowy Lider Innowacyjności” podczas konferencji „Flotowe Trendy 2019”. Organizatorzy docenili najlepszy produkt finansowy wspierający eko-mobilność - leasing 100% na finansowanie aut elektrycznych.

Santander Leasing flotowym liderem innowacyjności

- Cieszymy się, że rynek dostrzegł i docenił nasz wkład w rozwój eko-mobilności - mówi Daniel Mrozek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży w Santander Leasing. - Jesteśmy pionierem w obszarze finansowania leasingiem aut elektrycznych, mając głębokie przekonanie, że pro-ekologiczne trendy będą się nasilać i będą miały wpływ na każdy istotny sektor gospodarki – także na motoryzację – dodaje.

Santander Leasing oferuje możliwość skorzystania z promocyjnej oferty leasingu 100 proc. na finansowanie aut elektrycznych, co oznacza brak kosztów odsetkowych nawet przez 36 m-cy.

- Dostrzegliśmy potencjał, który wykorzystują już leasingodawcy za oceanem. Według danych Bloomberga, samochody elektryczne są w Stanach Zjednoczonych przede wszystkim leasingowane. W ten sposób Amerykanie finansują blisko 80 proc. „elektryków”. W Polsce takie auta również stają się coraz popularniejsze. Przede wszystkim ze względu na szybki rozwój infrastruktury, ale nie bez znaczenia pozostaje wzrost zarobków i zmiany w mentalności Polaków, którzy coraz bardziej cenią postawy proekologiczne - tłumaczy Daniel Mrozek.

Polacy są coraz bardziej świadomi ekologicznie, a spaliny z samochodów osobowych i ciężarowych są najczęściej wskazywaną przyczyną zanieczyszczenia powietrza (wskazuje na nie 63,4 proc. badanych). Wśród Polaków rośnie świadomość wpływu tradycyjnych silników na środowisko naturalne. Rosnąca zamożność społeczeństwa sprzyja zmianie priorytetów.

Konferencja Flotowe Trendy odbyła się we wtorek, 10 kwietnia w Warszawie.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ