Partner serwisu
16 kwietnia 2019

Debata "Zarządzanie przedsiębiorstwem ciepłowniczym w obliczu współczesnych wyzwań" z transmisją na żywo.

Kategoria: XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Transmisję z debaty "Zarządzanie przedsiębiorstwem ciepłowniczym w obliczu współczesnych wyzwań", która odbędzie się w ramach XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, będzie można oglądać online.

Debata, która odbędzie się drugiego dnia XXVI Symozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników poruszać będzie tematy kierunków rozwoju sektora ciepłowniczego, efektywnego systemu ciepłowniczego. Dyskusja dotyczyć będzie również ustawy o kogeneracji, a także tego jak powinno wyglądać nowoczesne ciepłownictwo.

W debacie udział wezmą: prof. Krzysztof Badyda, Dyrektor Instytutu Techniki Cieplnej "ITC" Politechniki Warszawskiej, Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu PGE Energia Ciepła, Bogusław Regulski, Wiceprezes Zarządu Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie, Paweł Uznański, Wiceprezes Zarządu, PEC Bełchatów.


Od wielu lat wielokrotnie podejmowany był temat „Zarządzanie przedsiębiorstwem ciepłowniczym w obliczu współczesnych wyzwań” I była to okazja do pochwalenia się przez Prezesów, jak sprawnie wiele przedsiębiorstw ciepłowniczych dostosowało się do wymagań rynkowych. Należy się Im wielkie uznanie za realizowanie celów, mimo „wsparcia” URE. Lecz moim zdaniem nowe wyzwania wynikające z konieczności dostosowania się do regulacji krajowych i UE, wymagania klientów i właścicieli, rosnąca konkurencja, muszą spowodować radykalne zmiany w przedsiębiorstwach ciepłowniczych. Przede wszystkim „rewolucję” technologiczną. Jaka ma być ta zmiana technologiczna, niby wszyscy wiedzą. Ale jak dokonywać wyborów i jak przeprowadzić taka zmianę to … lekcje-receptę może uda się nam usłyszeć w trakcie Debaty - mówi moderator debaty Waldemar Szulc.

Wkrótce w tym miejscu zostanie umieszczony link do transmisji online.


Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ