Partner serwisu
23 czerwca 2021

Showtruck Endress+Hauser wznawia trasę po Polsce. W programie wiele nowości

Kategoria: Aktualności

Po niemal półrocznej przerwie eksperci szwajcarskiego producenta aparatury kontrolno-pomiarowej wznowili szkolenia terenowe z zakresu nowych technologii. Tegoroczna trasa jest dedykowana nowoczesnym rozwiązaniom IIoT oraz chmurze w przemyśle. Nie zabraknie też prezentacji innych nowości z oferty producenta.

Showtruck Endress+Hauser wznawia trasę po Polsce. W programie wiele nowości

Na pokładzie nowoczesnego mobilnego centrum szkoleniowego zamontowano ponad 180 przyrządów pomiarowych dedykowanych różnym branżom – od podstawowych czujników procesowych po zaawansowane rozwiązania dla Przemysłu 4.0. To wszystko jest dostępne dla odwiedzających w przestronnym i klimatyzowanym wnętrzu.

– Showtruck daje nam unikatową możliwość przekazywania wiedzy z użyciem dokładnie tych samych urządzeń pomiarowych, jak te spotykane na instalacjach. Bardzo szybko możemy więc przejść od teorii do praktyki. Dzięki niemu to sala szkoleniowa przyjeżdża do klienta, a nie klient na szkolenie. Naszą przewagą jest też możliwość organizowania spotkań w mniejszym gronie – mówi Mariusz Szwagrzyk, Dyrektor Marketingu w Endress+Hauser Polska. Roadshow towarzyszą odpowiednie środki bezpieczeństwa, jak ograniczona liczba osób, mogących przebywać w pojeździe w jednym czasie, obowiązek zakrywania ust i nosa, a także obowiązkowa dezynfekcja rąk.


Więcej informacji: www.showtruck.pl

źródło: Endress+Hauser
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ