Partner serwisu
24 listopada 2021

Konferencja EMPower już 2 grudnia

Kategoria: Aktualności

Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami w energetyce oraz dostępnością do danych na ich temat, na konferencję EMPower, która odbędzie się 2 grudnia 2021 w godzinach 9:00-15:00.

Konferencja EMPower już 2 grudnia

Wydarzenie będzie transmitowane online na platformie Youtube oraz z naszego wydarzenia na Faceboooku na profilu Koła Naukowego Energetyków Politechniki Warszawskiej.

Konferencja będzie organizowana w ramach premiery medialnej najnowszego projektu naszego Koła – Energetyczna Mapa Polski, w skrócie EMP. Projekt ten zakłada stworzenie interaktywnej strony pokazującej w przystępny sposób dane na temat polskiego systemu elektroenergetycznego.  Aktualnie w planach mamy dodanie na stronie zakładki „ABC Energetyki” w której znajdą się edukacyjne treści na temat sektora energetyki oraz technologii energetycznych w Polsce.

Prelegentami będą przedstawiciele nauki, techniki i biznesu związani z energetyką oraz dostępnością danych, między innymi reprezentanci Polskiej Grupy Energetycznej, Instytutu Energetyki Odnawialnej, Webalize, Transition Technologies S.A. oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, przy którym działa nasze Koło.

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej, o którym więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:  https://www.kne.pw.edu.pl/. Portal kierunekenergetyka.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Linki do transmisji:

https://www.youtube.com/channel/UC7Ng5OxacEh0tQZqdBDI6xA/

https://www.facebook.com/events/4523365714366924/

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: kn.energetykow@pw.edu.pl

 

źródło: informacja prasowa
Tagi: EMPower
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ