Partner serwisu
13 lipca 2020

Wiosenne (letnie) Spotkanie Ciepłowników rozpoczęte!

Kategoria: XXVII Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, 13-15 lipca 2020, Zakopane

13 lipca o godzinie 10.00 w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem rozpoczęło się XXVII Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, jedna z największych konferencji poświęconych branży ciepłowniczej w kraju.

Wiosenne (letnie) Spotkanie Ciepłowników rozpoczęte!

Tradycyjnie wydarzenie rozpoczął Adam Grzeszczuk, Prezes Wydawnictwa BMP, organizator spotkania.

– Jest mi niezmiernie miło przywitać Państwa na XXVII już Wiosennym Spotkaniu Ciepłowników w Zakopanem. Po czterech miesiącach pewnego rozstania spotykamy się znowu. Zaprosiliśmy Państwa do Zakopanego, aby porozmawiać o przyszłości polskiego ciepłownictwa. Cieszę  się, że po raz kolejny przyjęliście to zaproszenie oraz zaufaliście nam – mówił Adam Grzeszczuk.

Prezes Grzeszczuk przedstawił wszystkich partnerów konferencji oraz przekazał założenia programu merytorycznego. Dodatkowo zaprosił na scenę przedstawiciela hotelu Nosalowy Dwór z którym wspólnie przedstawił wytyczne bezpieczeństwa. Poprosił również o kilka słów otwarcia szczególnych gości wydarzenia.

– Dzień dobry Państwu, z prawdziwą przyjemnością obejmujemy tego typu spotkania patronatem ze względu na ich wartość merytoryczną. Całe ciepłownictwo stoi przed olbrzymimi wyzwaniami. Dzisiejsze panele i dyskusje pokażą nie tylko co jest do zrobienia w ciepłownictwie systemowym, ale pozwolą nam sobie uświadomić, że zmiany, które są przed nami muszą następować już jak najszybciej – powiedział Jacek Szymczak, Prezes Zarządu Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

– Cieszę się, że mimo tych niekorzystnych warunków udało się nam spotkać. Wartość tych merytorycznych konferencji jest nieoceniona. Dziś przez wszystkie przypadki będziemy odmieniać słowo "transformacja". Ciepłownictwo jutra będzie zupełnie inne niż to, które znamy teraz. PGE Energia Ciepła jako partner strategiczny  czuje się współgospodarzem wydarzenia, które już od wielu lat dostarcza wielu cennych doświadczeń uczestnikom, więc także w tym roku życzymy wszystkim owocnych obrad – powiedział Przemysław Kołodziejak, p.o. Prezesa Zarządu PGE Energia Ciepła.

– Cieszymy się, że możemy tutaj razem być i doświadczyć takiego wydarzenia w nowej odsłonie. Mam nadzieję, że będzie to dobry przykład i nauka jak w nowych realiach można funkcjonować i organizować te ważne spotkania branżowe – powiedział prof. Krzysztof Badyda z Politechniki Warszawskiej.

Organizatorem wydarzenia jest firma BMP Sp. z o. o. Sp. K.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ