Partner serwisu
16 lipca 2020

Wiosenne Spotkanie Ciepłowników 2020 zakończone

Kategoria: XXVII Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, 13-15 lipca 2020, Zakopane

Bez wątpienia było to jedno z najbardziej wymagających wyzwań, z jakimi organizator wydarzenia (firma BMP), musiał się mierzyć w ostatnich latach. Precyzyjne wymagania bezpieczeństwa i wytyczne dla uczestników umożliwiły przeprowadzenie bezpiecznej konferencji dla ponad 300 uczestników.

Wiosenne Spotkanie Ciepłowników 2020 zakończone

Podczas 6 paneli technicznych wygłoszono prawie 30 referatów, a w dwóch dyskusjach panelowych udział wzięło prawie 15 ekspertów. Ponad 300 gości ze 130 firm mogło również odwiedzić 29 stoisk w strefie wystawienniczej, w tym jedno niekonwencjonalne, a mianowicie zorganizowane w naczepie samochodu ciężarowego.

Podczas wieczoru tradycyjnie wręczone zostały statuetki BMP. Klucz Sukcesu – za wybitne osiągnięcia i wkład w rozwój energetyki cieplnej w Polsce – otrzymał prof. Krzysztof Badyda z Politechniki Warszawskiej (laudację wygłosił laureat ten nagrody, prof. Janusz Lewandowski). Z kolei Przyjaciel Redakcji, wręczany za wsparcie merytoryczne dla redakcji „Energetyki Cieplnej i Zawodowej”, trafił do prof. Wojciecha Bujalskiego, również z Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowo zostały rozdane dwie statuetki z okazji jubileuszu działalności: jedną otrzymał PEC Gniezno (45-lecie), a drugą firma GRUNDFOS Pompy (75 lat).

Zwieńczeniem gali ciepłowniczej pierwszego dnia był występ zespołu ENERGY BAND, dnia następnego organizatorzy zaprosili wszystkich na wieczór na świeżym powietrzu. Spotkanie zakończyła Akademia BMP, podczas której pułkownik Piotr Potejko (Deloitte), analizował sytuację krytyczną związaną z COVID pod kątem ciepłownictwa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjazd do Zakopanego oraz za wiele ciepłych słów skierowanych do organizatorów. Zapraszamy na kolejne sympozja – miejmy nadzieję, że również “na żywo”. Najbliższe już w dniach 7-9 września w Bełchatowie.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ