Partner serwisu
26 marca 2015

APS SA laureatką Innowacji 2014 za nowatorskie systemy informatyczne

Kategoria: Aktualności

Białostocka spółka Automatyka-Pomiary-Sterowanie do konkursu Kuriera Porannego i białostockiego oddziału Naczelnej Organizacji Technicznej APS SA zgłosiła dwa nowatorskie systemy informatyczne B2B: eDokumenty - do elektronicznego obiegu dokumentów wraz z systemem zarzadzania przepływami pracy (Workflow) oraz - zintegrowany z nim - system Forte, stanowiący bazę transakcyjną nowego systemu informatycznego.

APS SA laureatką Innowacji 2014 za nowatorskie systemy informatyczne

APS SA już po raz kolejny zwyciężyła w rankingu w kategorii „Usługa, firma średnia". Zaproponowane przez spółkę systemy automatyzują dwa procesy: realizacji zamówienia handlowego oraz proces nadzoru serwisowego nad instalacja wykonaną przez APS SA u klienta. W ramach projektu wdrożona została również technologia podpisu elektronicznego i elektronicznej wymiany danych, eliminująca w znacznym stopniu obieg dokumentacji w formie papierowej.

APS SA jest firmą wdrażającą nowoczesne, zautomatyzowane technologie w przemyśle. Na podstawie własnych rozwiązań i pomysłów technicznych projektuje urządzenia pomiarowe i sterujące, czuwające nad procesami technologicznymi. Te urządzenia to m.in. systemy zasilania, sterowania i nadzoru, instalacje elektryczne, a także układy pomiarowe czy układy zabezpieczeń elektrycznych. Z takich technologii korzystają głównie elektrociepłownie, zakłady ciepłownicze, wodociągi, szpitale, oczyszczalnie ścieków, ale także przemysł spożywczy.

Źródło: APS SA

Fot. APS SA

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ