Partner serwisu

Jak otrzymać

Kategoria: Magazyn

Szanowni Czytelnicy,

Od samego początku działalności stawiamy na wysoką merytoryczną jakość naszych magazynów, staramy się również systematycznie unowocześniać sposób prezentacji treści. Chcemy też być bliżej Was – to właśnie dlatego postanowiliśmy zrezygnować z dystrybucji płatnej prenumeraty. Od stycznia 2022 roku dostęp do naszych czasopism jest darmowy.

Jak można otrzymać nasze magazyny? To proste!

Aby mieć dostęp do bezpłatnej wersji elektronicznej (pdf) wystarczy zapisać się do naszego portalowego newslettera (link TUTAJ) – dzięki temu można otrzymać każde nowe wydanie wraz z najważniejszymi wiadomościami z branży.

Jeżeli zależy Ci na wersji tradycyjnej, papierowej – skontaktuj się z nami, a wyślemy na wskazany adres nasze czasopismo (w zależności od dostępności).

- Kierunek Wod-Kan, Chemia Przemysłowa, Pompy Pompownie, Kierunek Spożywczy – rafal.ruczaj@e-bmp.pl

- Surowce i Maszyny Budowlane, Przemysł Farmaceutyczny (z dodatkiem: Kierunek Kosmetyki), Energetyka Cieplna i Zawodowa – justyna.bujko@e-bmp.pl"Energetyka Cieplna i Zawodowa" ma zasięg ogólnopolski. Naszymi czytelnikami są prezesi, dyrektorzy i inżynierowie elektrowni, elektrociepłowni, ciepłowni, zakładów energetycznych, a także zakładowych elektrowni przemysłowych z całego kraju. Docieramy również do dużej grupy instytucji pracujących na rzecz branży energetycznej i ciepłowniczej, a także firm związanych z tą branżą.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ