Partner serwisu
27 października 2016

Gaz od Energi

Kategoria: Aktualności

1 lipca Energa rozszerzyła swoją ofertę o sprzedaż gazu dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Teraz, jako pierwsza spółka energetyczna, pod adresem poprostugaz.pl udostępniła internetowy kalkulator ofert, który pozwala w kilka chwil sprawdzić, ile można zaoszczędzić kupując gaz od Energi.

Gaz od Energi

Energa to jeden z największych sprzedawców energii elektrycznej, który od 2012 r. konsekwentnie rozbudowuje również swoją ofertę sprzedaży gazu dla firm. Od 1 lipca 2016 r. oferuje ten rodzaj paliwa także klientom indywidualnym. Osoby zainteresowane ofertą Energi „Po prostu gaz dla domu”, dzięki kalkulatorowi będą mogły w prosty sposób porównać swoją aktualną ofertę z propozycją Energi. Co więcej, klienci od razu dowiedzą się, ile będą mogli zaoszczędzić kupując gaz od gdańskiej firmy. Kalkulator dostepny jest pod adresem poprostugaz.pl

- Wprowadzając kalkulator ofert na gaz, pokazujemy klientom to, co jest dla nich najważniejsze – ile zaoszczędzą korzystając z naszej oferty. Do porównania wystarczy dowolny rachunek od obecnego sprzedawcy. Wpisując w odpowiednie pola formularza dane na temat rocznego zużycia, posiadanej taryfy, ceny gazu i opłaty abonamentowej w kilka sekund możemy dowiedzieć się, o ile korzystniejsza jest oferta Energi – powiedział Przemysław Piesiewicz, wiceprezes Energi SA.

Źródło i fot.: Energa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ