Partner serwisu

Jerzy Mieczysław Łaskawiec

Kategoria: IX Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Jerzy Łaskawiec, Prezes Zarządu Południowo-Zachodniej Grupy Energetycznej Sp. z o.o., będzie moderował debatę "Zarządzać wiedzą... by nie odeszła wraz z pracownikiem" 17 listopada podczas IX Konferencji Remonty i UR w Energetyce.

Jerzy Mieczysław Łaskawiec

Absolwent Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej z 1973 roku. Specjalność Maszyny i Urządzenia Energetyczne. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej w roku 1984 i 1987 oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w 1997 roku. Studia Podyplomowe Polsko-Austriackie – rok 2002. Ukończył w 2011 roku studia podyplomowe z zakresu: Energetyka Jądrowa.

Zatrudniony od 1973 do 2004 roku w Elektrowni Turów: od kierownika bloku, poprzez kierownika Wydziału Ruchu Bloków, Szefa Ruchu, Szefa Inwestycji, od 2000 r. jako Dyrektor Generalny, a po komercjalizacji, jako Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny Elektrowni Turów S.A. Od 2004 do 2006 r. po utworzeniu BOT S.A. (Bełchatów, Opole, Turów) Członek Zarządu i Prezes Zarządu. Prezes i Dyrektor Generalny Fabryki Kotłów SEFAKO S.A. w Sędziszowie w latach 2010 (VI) – 2013 (IV). Od 2007 roku założyciel i Prezes Zarządu Południowo-Zachodniej Grupy Energetycznej Sp. z o.o. Wrocław.

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ