Partner serwisu
14 lutego 2017

20 lat polskiej energetyki w obiektywie!

Kategoria: Aktualności

25 listopada 2016 r. podczas inauguracji II edycji Forum Nowa Energia, odbywającego się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Prezes URE Maciej Bando z okazji 20 lat działalności Urzędu Regulacji Energetyki, ogłosił rozpoczęcie konkursu fotograficznego „20 lat polskiej energetyki w obiektywie”.

20 lat polskiej energetyki w obiektywie!

Celem konkursu jest promowanie rozwoju polskiej energetyki i zachodzących w niej zmian w świetle 20-lecia działalności URE.

Aby wziąć udział w konkursie uczestnicy do dnia 5 marca 2017 r. muszą nadesłać lub dostarczyć wykonane przez siebie (dowolną techniką) maksymalnie 3 fotografie ukazujące zmiany w polskiej branży energetycznej na przestrzeni 20 lat, wykonane w ciekawy i oryginalny sposób.

Prace oceniać będzie powołana Komisja Konkursowa składająca się z Przedstawicieli Organizatorów oraz Przedstawiciela Partnera Strategicznego.

W konkursie przewidziano jedną nagrodę główną oraz dwie nagrody dodatkowe.

Prace można składać osobiście w Kancelarii URE, przesyłać pocztą na adres Urzędu (Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa) lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: info@ure.gov.pl.

Źródło: URE

Fot. ilustracyjne: 123rf

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ