Partner serwisu
12 lipca 2017

Orange Polska negocjuje zakup 100 proc. udziałów w Multimedia Polska Energia

Kategoria: Aktualności

Orange Polska bierze udział w negocjacjach z Multimedia Polska w sprawie nabycia 100 proc. udziałów w Multimedia Polska Energia - podał we wtorek Orange w komunikacie.

Orange Polska negocjuje zakup 100 proc. udziałów w Multimedia Polska Energia

Multimedia Polska Energia świadczy sprzedaż energii elektrycznej odbiorcom biznesowym i indywidualnym. Swoich klientów obsługuje na zasadzie TPA – dostępu strony trzeciej do sieci przesyłowej, co zawdzięcza postępującej liberalizacji rynku energii elektrycznej.

– Negocjacje trwają, a ich wynik jest niepewny. Nabycie spółki Multimedia Polska Energia sp. z o.o. przez Orange Polska wpisałoby się w strategię spółki poszerzania portfolio usług dla gospodarstwa domowego – napisano w raporcie.

Jednocześnie spółka poinformowała, że w trakcie negocjacji podjęła decyzję o opóźnieniu podania do wiadomości publicznej informacji poufnej.

– Mając jednak na uwadze, że informacja o udziale Orange Polska w procesie zakupu udziałów w Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. pojawiła się w dniu dzisiejszym w środkach masowego przekazu, spółka postanowiła opublikować tę informację w formie raportu bieżącego – napisał Orange.

 

 

 

Źródło: PAP

fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ