Partner serwisu
27 grudnia 2017

ZPUA: Najbardziej wymagający projekt, który zrealizowaliśmy to…

Kategoria: Aktualności

Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki zajmuje się przed wszystkim konstruowaniem i produkowaniem siłowników elektrycznych sterowniczych a także wdrożeniem, serwisowaniem i szkoleniami w tym zakresie. Dzięki doświadczeniu oraz zespołowi inżynierów i specjalistów firma ZPUA podejmuje się realizacji wymagających zadań w zakresie automatyki przemysłowej.

ZPUA: Najbardziej wymagający projekt, który zrealizowaliśmy to…

Który projekt realizowany przez Państwo był najbardziej wymagający?

Analizując zrealizowane do tej pory projekty, jako jeden z bardziej wymagających okazał się projekt pt. „Przeprowadzenie prac rozwojowych nad nowym typoszeregiem przyłączy A do typoszeregu siłowników X”. Celem projektu było opracowanie i wdrożenie do produkcji 3 nowych produktów (przyłącza A: PA-e, PA-f, PA-g do typoszeregu siłowników X). Projekt ten przyczynił się do innowacyjności naszej Spółki oraz wzrostu atrakcyjności oferty – odpowiada Mariusz Szymański, Prezes Zarządu ZPUA.

Jakie trudności pojawiły się podczas realizacji tego projektu?

Był to projekt dofinansowywany ze środków unijnych i właśnie proces sprawozdawczości i udokumentowanie wykonania zadań, poniesionych kosztów kwalifikowanych i niekwalifikowanych oraz proces realizacji wskaźników produktu i rezultatu w odniesieniu do zapisów zawartych we wniosku i w umowie o dofinansowanie zaangażował czasowo bardzo mocno nasz Dział Rozwojowy oraz Dział Księgowości i Kadr. Był to, więc projekt nie tyle trudny pod względem technicznym, co administracyjnym – dodaje Prezes Zarządu.

Rozmawiała Karolina Jakubiec

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ