Partner serwisu
23 stycznia 2018

Herbert Leopold Gabryś poprowadzi debatę "Ekologia - czy bardzo zmieni polską energetykę?"

Kategoria: XIII Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie

Herbert Leopold Gabryś, przewodniczący Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej w KIG będzie moderatorem debaty "Ekologia - czy bardzo zmieni polską energetykę?", która odbędzie się w trakcie XIII Konferencji Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie.

Herbert Leopold Gabryś poprowadzi debatę "Ekologia  - czy bardzo zmieni polską energetykę?"

W trakcie debaty poruszone zostaną tematy problemu smogu w miastach, niskiej emoisji czy też magazynowania energii. Debatujący będą też mówić o ekologicznym spalaniu węgla, miejscu elektromobilności w energetyce i klastrach energii.

W debacie weźmie udział Piotr Woźny, Wiceminister i  Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. Ponadto do debaty zostali zaproszeni: prezes zarządu PGE S.A. Henryk Baranowski, wiceprezes zarządu TAURON Polska Energia S.A. Jarosław Broda, prezes zarządu Enea S.A. Mirosław Kowalik, prezes zarządu Energa S.A. Daniel Obajtek, prezydent miasta Katowice Marcin Krupa, podsekretarz Stanu w Ministerstwie Energii Andrzej Piotrowski, sekretarz Stanu i pełnomocnik rządu ds. polityki klimatycznej z Ministerstwa Środowiska i Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa.

Szerszą zapowiedź konferencji można przeczytać TUTAJ.

Zgłoś się na konferencję TUTAJ.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ