Partner serwisu
25 stycznia 2018

Minister Piotr Woźny weźmie udział w debacie

Kategoria: XIII Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie

Piotr Woźny, Podsekretarz Stanu i Wiceminister Przedsiębiorczości i Technologii, weźmie udział w debacie "Ekologia - czy bardzo zmieni polską energetykę?", która odbędzie się w ramach XIII Konferencji Naukowo-Technicznej Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie.

Minister Piotr Woźny weźmie udział w debacie

Piotr Woźny został powołany na stanowisko Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii 17 stycznia. Zajmuje się m.in. tematyką związaną z działaniami na rzecz czystego powietrza. Więcej o debacie TUTAJ.

Życiorys

Radca prawny, ukończył Wydział Prawa UAM w Poznaniu, aplikację sądową i aplikację radcowską.

W latach 2000-2001 wiceminister w Ministerstwie Łączności. Następnie rozwijał swoją praktyką zawodową, koncentrując się na działaniach związanych z kształtowaniem regulacji prawnych i sposobie funkcjonowania sektorów regulowanych w Polsce. Brał aktywny udział we wielu inicjatywach mających na celu stworzenie skutecznej konkurencji na rynku telekomunikacyjnym w Polsce. W 2008 r. wyróżniony przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji tytułem „Zasłużony dla KIGEiT w ostatnim 15-leciu” . Dwukrotnie otrzymał tytuł „Mecenasa Edukacji Prawniczej” od Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland za wkład na rzecz rozwoju edukacji prawniczej w Polsce.

Od listopada 2015 r. do marca 2017 r. wiceminister cyfryzacji. Głównymi obszarami jego aktywności były kwestie związane ze stworzeniem w ramach Programu Polska Cyfrowa efektywnych mechanizmów dofinansowania budowy sieci szerokopasmowych.

Od maja 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju, doradca Premiera Mateusza Morawieckiego do spraw implementacji programu Czyste Powietrze.

fot. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ