Partner serwisu
07 lutego 2018

Marian Babiuch zabierze głos w debacie

Kategoria: XIII Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie

Prezes Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych Marian Babiuch, weźmie udział w debacie "Ekologia - czy bardzo zmieni polską energetykę?" podczas konferencji Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie odbywającej się 19-20 lutego w Katowicach.

Marian Babiuch zabierze głos w debacie

W trakcie debaty, która odbędzie się w ramach XIII Konferencji Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie, zaproszeni goście rozmawiać będą m.in. o rozwoju nowoczesnych technologii, ekologicznym spalaniu węgla, magazynowania energii, elektromobilności, klastrach energii i problemu smogu w polskich miastach.

Udział w debacie potwierdzili już Piotr Woźny, Wiceminister i  Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii i Piotr Silbert, Prezydent Miasta Jaworzna. Ponadto do debaty zostali zaproszeni: przedstawiciel PGE S.A, wiceprezes zarządu TAURON Polska Energia S.A. Jarosław Broda, prezes zarządu Enea S.A. Mirosław Kowalik, prezes Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie Jacek Janas, prezydent miasta Katowice Marcin Krupa i Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa.

Szerszą zapowiedź konferencji można przeczytać TUTAJ

Zgłoś się na konferencję TUTAJ

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ