Partner serwisu
07 marca 2018

Enea rozszerza linię produktową Enea Smart o Pakiet Ogrzewanie

Kategoria: Aktualności

Enea kontynuuje rozwój swojej oferty produktowej opartej na innowacyjnych rozwiązaniach typu Smart Home. Firma, w ramach produktu Enea Smart, wprowadziła do sprzedaży nowy Pakiet Ogrzewanie. Dzięki niemu Klienci zyskają możliwości zarządzania temperaturą w wybranych pomieszczeniach mieszkania lub domu, osiągając przy tym wymierne oszczędności w związku ze zmniejszeniem kosztów ogrzewania.

Enea rozszerza linię produktową Enea Smart o Pakiet Ogrzewanie

Wprowadzenie Pakietu Ogrzewanie to kolejny krok w rozwoju naszej linii produktowej Enea Smart. Do funkcjonujących Pakietów Oszczędność, Ochrona, Bezpieczeństwo dodajemy nowy Pakiet Ogrzewanie. Nasi Klienci poza energią zyskają dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które podnoszą jakość i komfort życia oraz zapewniają oszczędności w domowym budżecie. Rozszerzając produkt o kolejne pakiety, chcemy dodatkowo zachęcić Klientów do korzystania z innowacyjnych rozwiązań w codziennym życiu - powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei ds. handlowych.

Pakiet Ogrzewanie, podobnie jak pozostałe dostępne w ofercie Enea Smart, funkcjonuje w oparciu o produkty przeznaczone do samodzielnego montażu (Plug&Play) i łatwe w konfiguracji. W skład pakietu wchodzą: Centrala Zarządzająca HCL, dwie Inteligentne Głowice Termostatyczne oraz dwa Czujniki Temperatury.

System inteligentnych urządzeń do sterowania ogrzewaniem pozwala na zoptymalizowanie temperatury w dowolnym pomieszczeniu, podnosząc tym samym komfort życia domowników. Inteligentna Głowica Termostatyczna, reagując na nagłe zmiany temperatury, pozwala na zmniejszenie strat ciepła. Urządzenia wchodzące w skład Pakietu Ogrzewanie współpracują z pozostałymi urządzeniami linii Enea Smart. Pakiet Ogrzewanie pozwoli Klientom Enei, za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne, na zdalne zarządzanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca.

Nowy pakiet dostępny jest w Biurach Obsługi Klienta Enei. Podobnie jak w przypadku pozostałych pakietów: Bezpieczeństwo, Oszczędność oraz Ochrona, Enea oferuje gwarancję cen i stawek opłat handlowych na 3 lata wraz z atrakcyjnym pakietem urządzeń typu smart.

Produkt Enea Smart to połączenie kompleksowej umowy sprzedaży energii z rozwiązaniami dla domu i mieszkania, które zwiększają bezpieczeństwo i zabezpieczają dom przed skutkami pożaru, zalania, włamania oraz pozwalają na zarządzanie zużyciem energii. Wraz z dostępem do internetu Klienci mogą sprawdzać aktualny stan domowych urządzeń, mając pewność, że dom jest bezpieczny. Dzięki mobilnej aplikacji działań tych można dokonywać z dowolnego miejsca, także spoza domu.  

Pakiet Oszczędność pozwala na zarządzanie energią, kontrolę jej zużycia i w konsekwencji umożliwia obniżenie rachunków. Dzięki Pakietowi Ochrona zarządzamy energią, oszczędzamy na rachunkach i mamy oko na swój dom. W Pakiecie Bezpieczeństwo mamy możliwość zarządzania energią i oszczędzania na rachunkach, dodatkowo możemy zapewnić spokój sobie i swojej rodzinie.

W zależności od pakietu dostępne są różne urządzenia, np. inteligentna wtyczka, czujnik ruchu, otwarcia drzwi i okien, dymu, czy zalania. Oferta Enei pozwala na dalszą rozbudowę systemu o kolejne moduły w zależności od potrzeb. Cały system jest sterowany ze specjalnej aplikacji dostępnej na smartfony i tablety z systemem iOS i Android. Polskojęzyczne oprogramowanie pozwala na łatwą obsługę wszystkich urządzeń smart home.

źródło: enea.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ