Partner serwisu
06 lipca 2018

TAURON zaprezentował nowoczesny raport online

Kategoria: Aktualności

Multimedialny raport online wykonano przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii i oparto na globalnych standardach raportowania.

TAURON zaprezentował nowoczesny raport online

Opublikowany raport powstał z wykorzystaniem metodologii, dzięki której w 2017 roku TAURON zwyciężył w konkursie organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków „The Best Annual Report” w kategorii „najlepszy raport zintegrowany”.

Kluczowymi tematami tegorocznego raportu są: działania Grupy TAURON na rzecz zapewnienia stabilności finansowej, wdrażanie innowacji w oparciu o Strategiczną Agendę Badawczą oraz wyróżniające Grupę na tle rynku podejście do finansowania projektów inwestycyjnych.

Ekosystem innowacji

Graficzne przedstawienie modelu biznesowego obejmuje nowatorski element – ekosystem innowacji – umożliwiający spółkom Grupy TAURON tworzenie nowych biznesów, które zapewnią dodatkowe przychody oraz przygotują TAURON na wyzwania tzw. energetyki jutra. Temat ten, podobnie jak docenione przez odbiorców poprzedniej edycji raportu analizy otoczenia rynkowego, konkurencyjnego oraz regulacyjnego, zostały pogłębione i rozwinięte.

– Raport prezentuje istotne informacje na temat naszej strategii, wyników finansowych i operacyjnych czy zarządzania ryzykiem w Grupie. Podążamy za globalnymi trendami i zmianami regulacyjnymi, dlatego dane operacyjne i finansowe zostały przedstawione w powiązaniu z działaniami realizowanymi w obszarze pozafinansowym

– podkreśla Filip Grzegorczyk, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

Zintegrowany Raport Roczny za 2017 r. jest dostępny pod adresem: raport2017.tauron.pl

źródło: TAURON
fot. TAURON
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ