Partner serwisu
11 września 2018

Dzień Otwarty Elektrowni Dolna Odra

Kategoria: Aktualności

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra w ramach obchodów branżowego święta Dnia Energetyka ’2018 zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 15 września 2018 roku od godz. 9:00 w Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie.

Dzień Otwarty Elektrowni Dolna Odra

Zainteresowani w trakcie Dnia Otwartego będą mogli zapoznać się z procesem produkcji energii elektrycznej w Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie.

Zgłoszenia przyjmowane są w dni robocze do 12 września 2018r. w godzinach 8:00-14:00. Przedstawicieli mediów zapraszamy na godzinę 10:00, po uprzednim zgłoszeniu uczestnictwa. Osobą do kontaktu w sprawie uczestnictwa w Dniu Otwartym jest:  Beata Malec tel. 91 822 40 95, e-mail: beata.malec@gkpge.pl

Uwaga:

Informuje się, że ze względu bezpieczeństwa przyjmowane są tylko zgłoszone osoby (poprzez osobę wyznaczoną do kontaktu).

W zwiedzaniu elektrowni mogą wziąć udział osoby powyżej 13 roku życia. Wejścia na teren elektrowni będą odbywały się co dwie godziny, począwszy od godz. 9:00. Ostatnie wejście o godzinie 15:00.

Z uwagi na ograniczone możliwości przyjęcia zainteresowanych, o czasie zwiedzania decyduje kolejność zgłoszenia.

źródło: zedolnaodra.pgegiek.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ