Partner serwisu
14 września 2018

Pogotowie informacyjne Fortum dla klientów objętych rezerwową sprzedażą energii

Kategoria: Aktualności

Fortum przygotowało specjalną ofertę dla klientów, którzy w związku z zaprzestaniem działalności przez Energetyczne Centrum S.A., zostali objęci tak zwanymi taryfami rezerwowymi. Dodatkowo już od dziś Fortum uruchamia specjalną infolinię - pogotowie informacyjne, które będzie pomagać zainteresowanym w zmianie sprzedawcy.

Pogotowie informacyjne Fortum dla klientów objętych rezerwową sprzedażą energii

11 września Energetyczne Centrum S.A. ogłosiło, że zaprzestaje działalności na rynku energii elektrycznej. Ofertą Fortum może być zainteresowanych nawet 100 000 klientów, którzy od dziś, w związku z tym faktem korzystają z tak zwanej sprzedaży rezerwowej po stawkach znacznie wyższych niż do tej pory.

– Jako Fortum chcemy jak najszybciej pomóc wszystkim tym, którzy zaczynają poszukiwania nowego sprzedawcy. Fortum jest sprzedawcą cieszącym się dobrą opinią i oferującym prąd w cenach znacznie korzystniejszych od konkurencji. Jestem przekonany, że przygotowana przez nas oferta specjalna jest najlepszym wyborem dla wszystkich zainteresowanych – tłumaczy Maciej Kościński odpowiedzialny za sprzedaż energii w Fortum.

Klienci, którzy zdecydują się na ofertę Fortum mogą liczyć na dodatkowy 20 procentowy rabat na taryfy od 2019r oraz bon do Biedronki o wartości 50 zł. By jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania potencjalnych klientów Fortum uruchomiło dodatkowo specjalne pogotowie energetyczne. Pod numerem 42 20687222 Otrzymają oni kompletne informacje, co do procedur i kroków związanych z wyborem nowego sprzedawcy energii.

Sprzedaż rezerwowa, którą są objęci dotychczasowi klienci upadającego sprzedawcy, oznacza, że choć prąd dalej będzie do nich płynął to zapłacą za niego znacznie więcej niż w standardowej taryfie. Opłata za energię elektryczną dla trzypokojowego mieszkania może wynieść nawet od 900 do1800 złotych, podczas gdy w standardowej taryfie - ok. 750 zł

– Sprzedaż rezerwowa jest dla klientów nieopłacalna, wybór nowego sprzedawcy jest wiec najlepszym możliwym rozwiązaniem. W naszym pogotowiu służymy bezpłatnie radą i pomocą każdemu, nawet jeśli nie zdecyduje się na naszą ofertę – podkreśla Maciej Kościński

Fortum to relatywnie nowy gracz na polskim rynku sprzedaży prądu. Udział spółki w sprzedaży detalicznej energii elektrycznej wynosi do 0,7%. Obecnie firma dostarcza prąd do ponad 28 tys. odbiorców, w tym do około 15 tys. instytucjonalnych i 13 tys. indywidualnych.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ