Partner serwisu
24 października 2018

PowerStorm 2018 coraz bliżej...

Kategoria: Aktualności

PowerStorm 2018 to flagowa coroczna konferencja SAP dla branży Utilities skupiająca się na tematach Inteligentnego Przedsiębiorstwa, Transformacji Cyfrowej oraz Innowacji.

Branża Utilities zmienia się w odpowiedzi na wyzwania rynkowe, nowe technologie i coraz większe wymagania i oczekiwania klientów. To napędza transformację cyfrową i innowacyjność dając paliwo do udanej transformacji biznesowej na poziomie firm i całego rynku Utilities w Polsce.

Wykorzystanie danych przez bardziej zaawansowane rozwiązania analityczne, kompleksowa obsługa procesów biznesowych w obszarze detalu i dystrybucji, zaawansowane zarządzanie majątkiem technicznym, IoT – pokażemy i będziemy rozmawiać z Państwem jak powyższe elementy można zastosować mając na celu zbudowanie Inteligentnego Przedsiębiorstwa Energetycznego.

Dołącz do nas w Łodzi i dowiedz się z pierwszej ręki, podczas różnorodnych prelekcji uznanych autorytetów, analiz przypadków klienckich oraz planów rozwiązań, jak SAP wraz z Partnerami mogą pomóc klientom w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej, rozwoju kompetencji i ciągłego doskonalenia– wszystko w jednym miejscu, w jednym czasie.

Interaktywne treści, czas na networking – nasze wydarzenie będzie wyjątkową światowej klasy szansą do uczenia się.

PowerStorm 2018
15 listopada 2018, Łódź

Więcej informacji o konferencji TUTAJ.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ