Partner serwisu
25 marca 2019

Porozmawiajmy o przyszłości polskiej energetyki. Energetyka Bełchatów po raz XXI

Kategoria: XXI Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW

Przed nami trzy dni debat, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń, paneli dyskusyjnych, prezentacji i omawiania najważniejszych aktualnych wydarzeń z dziedziny energetyki. Wszystko to na XXI Sympozjum Energetyka Bełchatów, które odbędzie się w dniach 9-11 września w Sport Hotelu.

Porozmawiajmy o przyszłości polskiej energetyki. Energetyka Bełchatów po raz XXI

Po raz kolejny w Bełchatowie przedstawiciele branży energetycznej spotkają się by wziąć udział w największym w Polsce wydarzeniu poświęconemu brażny elektroenergetycznej. Podczas paneli merytorycznych rozmawiać będziemy o tematach najważniejszych z punktu widzenia polskiej energetyki, czyli Strategia 2040, ochrona środowiska, bezpieczeństwo, przyszłość energetyki, innowacje w branży oraz wiele innych. XXI Sympozjum rozpocznie się 9 września prezentacją Honorowego Gospodarza, którym ponownie będzie PGE GiEK S.A., a po niej odbędzie się sesja wprowadzająca podejmująca temat przyszłości energetyki, kierunków jej rozwoju oraz rynku mocy. Pierwszego dnia zorganizowane zostanie Forum Energetyczne poświęcone Strategii 2040, poruszone zostaną najważniejsze założenia tego planu oraz wyzwania, które stawia przed energetyką. Na pierwszy dzień zaplanowano również panel techniczny „Strategia na nowoczesność”, a po nim dwie równolegle odbywające się debaty z dziedzin energetyki i ciepłownictwa. Pierwszy dzień zakończy uroczysta Gala Energetyki w Sali kongresowej.

Drugi dzień sympozjum rozpocznie się od trzech równoległych paneli tematycznych podejmujących tematy zeroemisyjnych źródeł energii, ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Kolejne trzy panele merytoryczne po przerwie traktować będą o energetyce gazowej, modernizacjach i ochronie środowiska. W ostatnim punkcie merytorycznym drugiego dnia sympozjum w panelach tematycznych poruszona zostanie tematyka innowacji, gospodarki obiegu zamkniętego i efektywności energetycznej.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na temat wydarzenia na portalu kierunekENERGETYKA.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ