Partner serwisu
11 lipca 2019

Wojciech Dąbrowski potwierdził udział w dyskusji

Kategoria: XXI Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW

Prezes zarządu PGE Energia Ciepła S.A. Wojciech Dąbrowski potwierdził swój udział w Debacie Ciepłowniczej podczas XXI Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW, które odbedzie się 9-11 września w Bełchatowie.

Debata Ciepłownicza: Strategia dla ciepłownictwa (9 września 17.45 - 19.15)

Tematyka:

- ekonomia przedsiębiorstwa,

- nowe sposoby na generację ciepła,

- wsparcie dla kogeneracji,

- efektywny system ciepłowniczy.

Moderator: Bogusław Regulski, Wiceprezes Zarządu IGCP

Uczestnicy dyskusji:

Marek Ciapała, Wiceprezes Zarządu ds. Wytwarzania, PGE GIEK S.A.

Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu PGE Energia Ciepła S.A.

Piotr Górnik, Prezes Zarządu, Fortum Power and Heat Polska

Małgorzata Niestępska, Prezes Zarządu, PEC Ciechanów

Wojciech Dąbrowski

Prezes Zarządu PGE Energia Ciepła S.A.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa i Administracji, gdzie uzyskał tytuł magistra nauk prawnych. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa w zakresie Eksploatacji Elektrowni i Elektrociepłowni parowych, gazowych i parowo-gazowych oraz w Akademii Leona Koźmińskiego i na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania - Zarządzanie w Administracji Publicznej.

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich, pracował w administracji samorządowej, rządowej oraz jako doradca inwestycyjny i prawny. Zajmował się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków z UE. Kierował zespołami ludzkimi przy realizacji wielu projektów inwestycyjnych. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji inwestycji liniowych, kubaturowych oraz układów technologicznych w energetyce. Realizował projekty z obszaru M&A, a także działania restrukturyzacyjne oraz rozwojowe w przedsiębiorstwach. Pełnił funkcje w radach nadzorczych spółek energetycznych, zbrojeniowych, handlowych oraz innych przedsiębiorstwach przemysłowych. Od stycznia 2011 r. pełnił rolę wiceprezesa zarządu Zakładu Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o., a od stycznia 2016 r. prezesa zarządu PGNiG Termika S.A. Jest Prezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych. Funkcję Prezesa Zarządu PGE Energia Ciepła S.A. pełni od 13 listopada 2017 roku.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ