Partner serwisu
17 września 2019

„Dzielimy się ciepłem” - PGE Energia Ciepła wspiera odbiorców wrażliwych społecznie

Kategoria: Aktualności

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, angażuje się w pomoc odbiorcom wrażliwym społecznie w lokalizacjach, w których ma swoje elektrociepłownie. Realizowany program „Dzielimy się ciepłem” jest elementem społecznego zaangażowania spółki.

„Dzielimy się ciepłem” - PGE Energia Ciepła wspiera odbiorców wrażliwych społecznie

Program „Dzielimy się ciepłem” skierowany jest do wybranych placówek i odbiorców wrażliwych społecznie. Realizowany będzie w siedmiu lokalizacjach: w Gdańsku, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Siechnicach, Zielonej Górze i Krakowie. PGE Energia Ciepła w ramach programu przekaże w 2019 roku łącznie ponad 300 tysięcy złotych.

PGE Energia Ciepła we współpracy z samorządami miast i lokalnymi organizacjami pożytku publicznego przekazuje wsparcie najbardziej potrzebującym odbiorcom korzystającym z ciepła sieciowego. Beneficjentami dofinansowania będą m. in. szpitale, domy dziecka, schroniska dla bezdomnych, domy starców oraz rodziny w ciężkiej sytuacji materialnej.

„PGE Energia Ciepła, jako producent ciepła i energii elektrycznej, jest niezbędnym elementem infrastruktury miast i życia ich mieszkańców. Tam, gdzie jesteśmy obecni dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo dostaw ciepła oraz lepsze i czystsze powietrze. Nie jesteśmy również obojętni na problemy lokalnych społeczności i angażujemy się w pomoc najbardziej potrzebującym. Cieszymy się, że dzięki przekazywanym przez nas środkom finansowym, możemy wesprzeć uboższych mieszkańców miast” - podkreślił Wojciech Dąbrowski, prezes Zarządu PGE Energia Ciepła.

PGE Energia Ciepła skupia w ramach Programu „Dzielimy się ciepłem” działania pomocowe w lokalizacjach, w których prowadzi swoją działalność.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ