Partner serwisu
05 września 2017

Klucz Sukcesu dla PKN ORLEN S.A.

Kategoria: XIX Sympozjum Energetyka Bełchatów

Drugim Kluczem Sukcesu, podczas Sympozjum Naukowo-Technicznego Energetyka Bełchatów 2017, została wyróżniona spółka PKN ORLEN S.A., nagroda została przyznana za inwestycje energetyczne.

Klucz Sukcesu dla PKN ORLEN S.A.

Nagrodę odebrał Marcin Wasilewski, dyrektor wykonawczy ds. energetyki w PKN ORLEN S.A. a laudację (którą można przeczytać poniżej) wygłosił Marian Babiuch, prezes EC Zielona Góra i PTEZ.

LAUDACJA

Na wniosek redakcji BMP "Energetyki Cieplnej i Zawodowej" Kapituła podjęła decyzję o przyznaniu „Klucza Sukcesu” Spółce,

którą jednocześnie witamy w gronie ENERGETYKÓW.

Dzięki realizacji dwóch inwestycji - pierwszej we Włocławku, drugiej w Płocku, z przedsiębiorstwa rafineryjno-petrochemicznego staje się przedsiębiorstwem paliwowo-energetycznym, ponieważ znacząco rozwija działalność energetyczną.

Zapewne wszyscy się domyślają, że „Klucz Sukcesu” trafi dziś do PKN ORLEN.

Za co to wyróżnienie? Za realizację dwóch istotnych projektów – budowę bloków energetycznych we Włocławku i w Płocku, które stanowią nie tylko źródła energii dla zakładów należących do Spółki, ale przyczyniają się również do zwiększenia bezpieczeństwa Krajowego Systemu Elektroenergetycznego.

Mowa o dwóch nowoczesnych jednostkach kogeneracyjnych o mocy 463 MWe – Włocławek, i 596 MWe – Płock.

W 2018 roku Grupa ORLEN, dzięki nowym blokom gazowo - parowym w Płocku i we Włocławku, będzie dysponowała w Polsce mocą elektryczną blisko 1,5 tys. MW.

Wyróżnienie w imieniu PKN ORLEN odbierze Marcin Wasilewski, Dyrektor Wykonawczy ds. Energetyki PKN ORLEN S.A. Zapraszamy na scenę.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ