Partner serwisu
25 kwietnia 2018

Trzy panele i debata drugiego dnia Wiosennego Spotkania Ciepłowników

Kategoria: XXV Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Drugi dzień Wiosennego Spotkania Ciepłowników odbędą się trzy panele z referatami oraz debata "Porozmawiajmy o ciepłownictwie - wzrost udziału OZE w systemach ciepłowniczych".

Trzy panele i debata drugiego dnia Wiosennego Spotkania Ciepłowników

Pierwszy panel - "Porozmawiajmy o sieci" - prowadzi prezes zarządu PEC-u Ciechanów Małgorzata Niestępska, a jednym z siedmiu referatów będzie  "Optymalizacja pracy dużych systemów ciepłowniczych na przykładzie łódzkiej sieci pary technologicznej", który wygłosi Jacek Karczewski z Instytutu Energetyki o/Techniki Cieplnej "ITC" w Łodzi.

Równocześnie odbywać się będzie panel "Porozmawiajmy o środowisku", prowadzony przez Michała Jabłońskiego z TGPE. Referat w tym bloku będzie miał m.in. Piotr Krawczyk z Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej - "Wykorzystanie paliw z odpadów w warunkach przedsiębiorstw ciepłowniczych".

Kolejny panel - "Porozmawiajmy o nowoczesnych technologiach" - prowadzić będzie Paweł Uznański z PEC-u Bełchatów, a referat - "Efektywność hydrauliczna w systemie opolskim" - wygłosi m.in. Ryszard Malinowski z ECO SA.

Na koniec merytorycznej części konferencji odbędzie się debata "Porozmawiajmy o ciepłownictwie - wzrost udziału OZE w systemach ciepłowniczych", którą moderować będzie profesor Krzysztof Badyda, dyrektor Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej. W dyskusji wezmą udział:
- Andrzej Goździkowski, prokurent Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A.
- Dorota Jeziorowska, specjalista ds. modelu rynku, Fortum
- Tomasz Klapsa, ZE PAK/PWSZ
- Tomasz Pleskot, radca prawny, Linklaters
- Grzegorz Wiśniewski, prezes Instytutu Energetyki Odnawialnej

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ