Partner serwisu
05 października 2018

ARE i CIRE z patronatem medialnym nad XI Konferencją Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Kategoria: XI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Oddział Techniki Cieplnej "ITC" w Łodzi objął patronatem naukowym XI Konferencję Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce, odbywającą się 28-29 listopada w Licheniu Starym. Gospodarzem Honorowym konferencji jest Zespół Elektrowni PAK SA.

ARE i CIRE z patronatem medialnym nad XI Konferencją Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Agencja Rynku Energii Spółka Akcyjna (ARE S.A.) została powołana w dniu 24 lutego 1997 roku dla prowadzenia badań statystycznych i analiz systemowych, w tym symulacji ekonomicznych w dziedzinie gospodarki energetycznej.

Jej powstanie stanowiło realizację założeń rządowej polityki energetycznej, wg której powinien powstać podmiot spółki prawa handlowego, prowadzący prace analityczno-prognostyczne dla przedsiębiorstw energetycznych w celu kontynuacji reformy sektora paliwowo-energetycznego, a także dla agend rządowych współpracujących w formułowaniu i wdrażaniu polityki energetycznej („Założenia polityki energetycznej Polski do 2010 roku” - dokument przyjęty przez Radę Ministrów 17 października 1996 roku). „Z nami energetyka bez tajemnic” to hasło, które przyświeca naszej działalności, ponieważ misją Agencji Rynku Energii S.A. jest zaspakajanie potrzeb informacyjnych i dostarczanie wiedzy eksperckiej w obszarze energetyki. Realizacja misji Agencji umożliwia korzystającym z jej usług uzyskanie zarówno danych historycznych, jak i bieżących oraz przewidywań co do przyszłych potrzeb energetycznych oraz możliwości i sposobów ich zaspakajania, zgodnie z wytyczonymi celami biznesowymi i regulacyjnymi. 

Zobacz więcej na https://www.are.waw.pl/

Informacje na CIRE

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ