Partner serwisu

XI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce rozpoczęta!

Kategoria: XI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Już po raz jedenasty w Licheniu rozmawiamy o najważniejszych tematach związanych z utrzymaniem ruchu i zarządzaniem przedsiębiorstwami energetycznymi,

– 5 sesji tematycznych, 420 minut prezentacji, przedstawiciele 110 różnych firm, spółek energetycznych i instytucji, debata, ponad 220 uczestników i jeden wspólny cel - przyszłość polskiej energetyki – powiedział witając gości podczas otwarcia, prezes Wydawnictwa BMP Adam Grzeszczuk, organizator konferencji.

Prezes Adam Grzeszczuk przedstawił również program konferencji w którego skład wchodzą sesje tematyczne: nowoczesne zarządzanie majątkiem, diagnostyka i predykcja, modernizacje cz1 i 2 oraz bezpieczeństwo. Na zwieńczenie konferencji zaplanowana jest debata "Zarządzanie majątkiem w czasie zmian" podczas której będziemy rozmawiać o wyzwaniach dla zakładów enegetycznych w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

–  Po raz jedenasty spotykamy się w Licheniu i po raz 11 Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin jest honorowym gospodarzem wydarzenia. Jest nam więc bardzo miło móc Państwa gościć na naszej ziemi po raz kolejny aby poruszać kwestie dla nas remontowców najważniejsze. Życzę Państwu abyście jak najlepiej wykorzystali te 2 dni merytorcznych obrad i możliwość nawiązania merytorycznej dyskusji – mówił Karol Sobczak, dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem Produkcyjnym ZE PAK SA, przedstawiciel honorowego gospodarza.

Gości podczas otwarcia przywitali również Roman Masek, z firmy Belse, Jacek Karczewski,dyrektor Odziału "ITC" w Łodzi oraz Waldemar Stefański prezes SEP Oddziału Konińskiego.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ