Partner serwisu
13 marca 2019

YARA partnerem sympozjum

Kategoria: XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

YARA została partnerem XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników 2019 odbywające się 24-26 kwietnia w Zakopanem.

Misja

Misja Yara jest prosta i bardzo ambitna: odpowiedzialnie nakarmić świat i chronić planetę.

Rozwiązania w zakresie odżywiania upraw i precyzyjna oferta rolnicza umożliwiają rolnikom zwiększenie plonów i poprawę jakości produktów przy jednoczesnym ograniczeniu wpływu na środowisko. Rozwiązania środowiskowe i przemysłowe poprawiają jakość powietrza i redukują emisje. YARA jest obecna na całym świecie dzięki ponad 16 000 pracowników i działaniom w ponad 60 krajach.

Ponad 20 lat w Polsce

Yara Poland Sp. z o.o. jest przedstawicielem jednego z największych światowych koncernów chemicznych – Yara International ASA z siedzibą w Oslo (Norwegia), lidera międzynarodowego rynku nawozowego.

W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1991 jako Hydro Poland – obecnie Yara Poland z siedzibą w Szczecinie. W ciągu ponad 21 lat obecności w Polsce firma rozwinęła sieć sprzedaży, dzięki której produkty nawozowe opatrzone wizerunkiem łodzi Wikingów stały się ogólnie dostępne dla polskich rolników i ogrodników. Profesjonalne doradztwo nawozowe realizowane przez kompetentny zespół regionalnych doradców agronomicznych pozwala producentom rolnym i plantatorom w pełni wykorzystać efektywność wysokiej jakości produktów dostarczanych przez Yara Poland. Udział Yara w rynku nawozów rolniczych wynosi od kilku do kilkunastu procent w zależności od grupy produktowej, natomiast w segmencie nawozów ogrodniczych firma jest liderem polskiego rynku.

Poza nawozami dla rolnictwa i ogrodnictwa, Yara Poland oferuje szereg rozwiązań dla przemysłu: azotany techniczne dla przemysłu wydobywczego, Nitcal do produkcji domieszek betonowych, AdBlue do redukcji emisji tlenków azotu z silników Diesla oraz Nutriox – środek do usuwania siarkowodoru i innych toksycznych gazów z kanalizacji.

Więcej na: yara.pl

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ