Partner serwisu
13 marca 2019

DIEHL Metering partnerem sympozjum

Kategoria: XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

DIEHL Metering został partnerem XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników 2019 odbywające się 24-26 kwietnia w Zakopanem.

O firmie

Diehl Metering jest korporacyjnym oddziałem grupy Diehl Group z siedzibą w Norymberdze. Ta firma technologiczna o rocznych obrotach rzędu 3,749 miliarda euro zatrudnia około 17 173 osób na całym świecie. Oddział Metering dostarcza rozwiązania do inteligentnego wykorzystania wody, energii cieplnej, gazu i elektryczności.

Diehl Metering zaopatruje przedsiębiorstwa municypalne w inteligentne rozwiązania pomiarowe bazujące na współpracy sieciowej rozmaitych urządzeń pomiarowych połączonych w większe platformy przetwarzania danych. Nasze rozwiązania zapewniają zakładom komunalnym i gminom transparentność danych zużycia energii i umożliwiają znaczące zwiększenie wydajności procesów odczytu, fakturowania i serwisowania. Klienci Diehl Metering korzystają też z funkcji dostępnych w czasie rzeczywistym, takich jak wczesne wykrywanie wycieków oraz optymalizacja sieci dystrybucyjnych poprzez inteligentne systemy informatyczne umożliwiające, na przykład, szybką modyfikację oferty w zależności od bieżących potrzeb.

Więcej na: diehl.com/metering

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ