Partner serwisu
27 marca 2019

Sławomir Jankowski weźmie uział w debacie

Kategoria: XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Sławomir Jankowski, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju Veolia Energia Łódź weźmie udział w debacie "Ciepłownictwo jako biznes".

Sławomir Jankowski weźmie uział w debacie

Sławomir Jankowski
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Rozwoju
Veolia Energia Łódź

Ukończył Politechnikę Łódzką na Wydziale Elektrycznym w specjalności Automatyka przemysłowa.  Od 1992 r. jest związany z łódzką energetyką. Pracę zaczynał w łódzkich elektrociepłowniach przechodząc przez kolejne szczeble w strukturze zawodowej i organizacyjnej Zespołu Elektrociepłowni w Łodzi, a obecnie Veolii Energii Łódź. Był odpowiedzialny za wdrożenie Systemu Informacji Geograficznej (GIS) dla obsługi, nadzoru i rozwoju sieci ciepłowniczej w Łodzi. W latach 2006-2014 pełnił funkcję dyrektora handlowego. Od 2014 roku sprawuje funkcję Członka Zarządu, dyrektora ds. rozwoju odpowiedzialnego za politykę handlową i strategię rozwoju. Uczestniczył w międzynarodowych programach rozwojowych kadry menedżerskiej grupy Veolia.  Od 2018 r. jest Członkiem Rady Nadzorczej w Veolia Industry Polska Sp. z o.o.


W trakcie debaty, która odbędzie się w ramach XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, zaproszeni goście rozmawiać będą na tematy takie jak rynek ciepła, finansowanie inwestycji, płynność finansowa, konsolidacje, przejęcia, szanse biznesowe ciepła systemowego i kierunki rozwoju.

Debatę moderował będzie Andrzej Goździkowski, Dyrektor ds. Operacyjnych Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A.. Swój udział potwierdzili również Paweł Królak, Prezes Zarządu ZEC Wołomin, Robert Mania, Prezes Zarządu MPEC Koszalin, Grzegorz Szastok, Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy Sumitomo, Krzysztof Zborowski, Prezes Zarządu RADPEC.

Polecamy zapoznać się z zapowiedzią konferencji TUTAJ

Rejestracja na konferencję TUTAJ

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ