Partner serwisu
27 marca 2019

Grzegorz Szastok uczestnikiem debaty.

Kategoria: XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Grzegorz Szastok, Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy Sumitomo potwierdził swój udział w debacie "Ciepłownictwo jako biznes".

Grzegorz Szastok uczestnikiem debaty.

Grzegorz Szastok mgr inż., MBA – ur. w 1963 roku w Tarnowskich Górach, matura w roku 1981 w Liceum im. St. Staszica w Tarnowskich Górach, studia w latach 1981-87 na Wydz. Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Śl. - specjalność energetyka jądrowa, a następnie w latach 2003-2006 w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – studia Executive MBA. W latach 1987-1992 praca w BSiPE Energoprojekt O/Gliwice na stanowisku starszego asystenta i koordynatora projektów instalacji oczyszczania spalin. Od 1992 do 2001 praca w francuskiej grupie CNIM na stanowisku dyrektora polskiego oddziału BABCOCK Entreprise oraz dyrektora – członka zarządu CNIM BABCOCK Polska Sp. z o.o. W tym czasie zakontraktowanie i zarządzanie kilkudziesięcioma projektami kotłowni przemysłowych, w tym opartych o nowatorskie wówczas urządzenia – szybkie wytwornice pary, kotły z olejowym nośnikiem ciepła i dopalacze termiczne. W latach 2001 – 2003 dyrektor generalny – członek zarządu Howden Polska Sp. z o.o. – kontraktacja i realizacja dostaw i modernizacji ciężkich wentylatorów przemysłowych w energetyce, cementowniach i hutnictwie. Na przełomie 2003 i 2004 roku prezes zarządu firmy remontowej ZABREM Sp. z o.o. Od 2004 praca w Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. , następnie Amec Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. i Sumitomo SHI FW Energia Polska Sp. z o.o. na stanowisku dyrektora handlowego – członka zarządu. W tym czasie kontraktacja dostaw i modernizacji wielu kotłów CFB w kraju i za granicą, w tym największego na świecie kotła CFB opalanego biomasą. Laureat medalu im. St. Ochęduszki. Autor publikacji i wystąpień w branżowych czasopismach i na konferencjach w kraju i za granicą. Syn Bruna, również absolwenta wydziału Mechaniczno-Energetycznego, ojciec dwóch córek – Agaty, która uzyskała tytuł doktora n.t. w dziedzinie biotechnologii na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śl. oraz Aleksandry, absolwentki wydziału. Zainteresowania: historia Śląska, muzyka klasyczna i języki obce. Ulubione sporty: kolarstwo, narciarstwo, żeglarstwo, łyżwiarstwo i kajakarstwo. Mieszka w Tarnowskich Górach.


W trakcie debaty, która odbędzie się w ramach XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, zaproszeni goście rozmawiać będą na tematy takie jak rynek ciepła, finansowanie inwestycji, płynność finansowa, konsolidacje, przejęcia, szanse biznesowe ciepła systemowego i kierunki rozwoju.

Debatę moderował będzie Andrzej Goździkowski, Dyrektor ds. Operacyjnych Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A.. Swój udział potwierdzili również Sławomir Jankowski, Członek Zarządu, Dyr. ds. Rozwoju Veolia Energia Łódź, Paweł Królak, Prezes Zarządu ZEC Wołomin, Robert Mania, Prezes Zarządu MPEC Koszalin, Krzysztof Zborowski, Prezes Zarządu RADPEC.

Polecamy zapoznać się z zapowiedzią konferencji TUTAJ

Rejestracja na konferencję TUTAJ

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ