Partner serwisu
28 marca 2019

Wojciech Dąbrowski potwierdził swoje uczestnictwo w debacie

Kategoria: XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Wojciech Dąbrowski potwierdził swoje uczestnictwo w debacie "Zarządzanie przedsiębiorstwem ciepłowniczym w obliczu współczesnych wyzwań".

Wojciech Dąbrowski potwierdził swoje uczestnictwo w debacie

Wojciech Dąbrowski
Prezes Zarządu PGE Energia Ciepła S.A.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa i Administracji, gdzie uzyskał tytuł magistra nauk prawnych. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa w zakresie Eksploatacji Elektrowni i Elektrociepłowni parowych, gazowych i parowo-gazowych oraz w Akademii Leona Koźmińskiego i na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania - Zarządzanie w Administracji Publicznej.

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich, pracował w administracji samorządowej, rządowej oraz jako doradca inwestycyjny i prawny. Zajmował się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków z UE. Kierował zespołami ludzkimi przy realizacji wielu projektów inwestycyjnych. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji inwestycji liniowych, kubaturowych oraz układów technologicznych w energetyce. Realizował projekty z obszaru M&A, a także działania restrukturyzacyjne oraz rozwojowe w przedsiębiorstwach. Pełnił funkcje w radach nadzorczych spółek energetycznych, zbrojeniowych, handlowych oraz innych przedsiębiorstwach przemysłowych. Od stycznia 2011 r. pełnił rolę wiceprezesa zarządu Zakładu Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o., a od stycznia 2016 r. prezesa zarządu PGNiG Termika S.A. Jest wiceprezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych. Funkcję Prezesa Zarządu PGE Energia Ciepła S.A. pełni od 13 listopada 2107 roku.


Debata, która odbędzie się pierwszego dnia XXVI Symozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników poruszać będzie tematy kierunków rozwoju sektora ciepłowniczego, efektywnego systemu ciepłowniczego. Dyskusja dotyczyć będzie również ustawy o kogeneracji, a także tego jak powinno wyglądać nowoczesne ciepłownictwo.

Udział w debacie wezmą także prof. Krzysztof Badyda Dyrektor Instytutu Techniki Cieplnej "ITC", Politechnika Warszawska Bogusław Regulski, Wiceprezes Zarządu Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie, Paweł Uznański, Wiceprezes Zarządu, PEC Bełchatów.

Polecamy zapoznać się z zapowiedzią konferencji TUTAJ

Rejestracja na konferencję TUTAJ

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ