Partner serwisu
18 kwietnia 2019

"Uwaga Twoim narzędziem biznesowym" tematem wykładu specjalnego Akademii BMP

Kategoria: XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

W trakcie konferencji odbędzie się wykład specjalny w ramach Akademii BMP, który poprowadzi Katarzyna Koźlińska, trener myśli i medytacji XXI, ekspert w dziedzinie wykorzystania stresu w biznesie.

"Uwaga Twoim narzędziem biznesowym" tematem wykładu specjalnego Akademii BMP

Trzeciego dnia XXVI Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników będzie miał miejsce wykład specjalny Akademii BMP zatytułowany "Uwaga Twoim narzędziem biznesowym - Twoje życie biznesowe składa się z tego,na czym się koncentrujesz i jak to interpretujesz", który poprowadzi Katarzyna Koźlińska, trener myśli i medytacji XXI, ekspert w dziedzinie wykorzystania stresu w biznesie.

Zapraszamy do udziału.


Katarzyna Koźlińska

Współpracuje z przedsiębiorcami, bo to oni nadają kierunek i mają wpływ na otoczenie. Pracuje głównie z top managementem, indywidualnie oraz w grupach. Od 2015 roku aktywnie korzysta z platformy biznesowej BNI, w której była już Edukatorem, Prezesem, obecnie jest Trenerem BNI Polska, a od października 2018 ponownie Prezesem.

Co ją wyróżnia?
• doświadczenie: 11-letnie
w medytacji, 6-letnie w biznesie i byciu trenerem myśli,
• praktyczna wiedza i techniki, które pokazuje, jak wdrażać w życie zawodowe i osobiste,
a nie odkładać na półkę,
• pomiar efektów: „twarde” podejście do „miękkich” tematów.

Ze strony kozlinska.com:

Nazywam się Katarzyna Koźlińska. W 2007 roku stwierdziłam, że życie jest fascynujące – i od tego momentu zaczęłam nad nim świadomie pracować. Choć nie wszystko mnie zawsze satysfakcjonowało i nie zawsze rozumiałam różne sytuacje, to z pokorą postanowiłam przyjąć całość na swoje barki. W końcu czy nie na tym to wszystko polega?

Od 2012 roku pracuję z ludźmi, aby z otwartością i ciekawością „płynęli” w różnorodnych życiowych warunkach. Pomagam im wygenerować siłę, dzięki której mogą zmieniać to, co mogą zmienić, i odwagę, by przyjmować to, czego nie rozumieją.

Ktoś kiedyś powiedział, że „żeby zapalać innych, samemu trzeba płonąć” . Postanowiłam tę teorię przekuć w praktykę – i właśnie dlatego specjalizuję się w treningu mentalnym ludzi (show)biznesu (przedsiębiorcy, aktorzy, piosenkarze, sportowcy). O swoich klientach mówię liderzy, bo inspirują, motywują i skłaniają innych do refleksji. Potrzebują jednak siły psychicznej, dzięki której nadal będą mogli skutecznie działać w wytyczonych obszarach. To właśnie zapewniam im podczas spotkań mentorskich i szkoleń dla top managementu.

Więcej na kozlinska.com

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ