Partner serwisu
28 listopada 2019

Warsztaty techniczne Microsoft - W biurze i na pierwszej linii usług remontowych – czyli jak usprawnić organizację pracy dzięki technologii Microsoft

Kategoria: XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

W przeddzień konferencji w Licheniu odbyły się warsztaty techniczne firmy Microsoft, podczas których rozmawiano o optymalizacji i usprawianiu procesów w pracy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Warsztaty techniczne Microsoft - W biurze i na pierwszej linii usług remontowych – czyli jak usprawnić organizację pracy dzięki technologii Microsoft

Tematyka:

• Zwiększanie efektywności wizyt u klienta, podnosząc liczbę skutecznych napraw i upraszczającprzydzielanie zadań firmom świadczącym usługi serwisowe w terenie.

• Skrócenie czasu oraz zmniejszenie kosztów dojazdów pracowników do klientaautomatycznie,optymalizując planowanie i szybko zmieniając alokację pracowników w przypadkueskalacji.

• Przejście od tradycyjnego modelu działalności, w którym naprawia się usterki, do modelu,wktórym awarie wykrywane są zanim wystąpią, dzięki integracji z platformą IoT firmy Microsoft.

• Zwiększenie produktywności pracowników poprzez zapewnienie ujednoliconej platformy dokomunikacji, dostępnej z każdego urządzenia w każdym miejscu.

• Efektywne zarządzanie harmonogramem, dające możliwość elastycznego dostosowania zmianpracowników i komunikacji o wszelkich zmianach

W warsztatach uczestniczyło ponad 60 osób.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ