Partner serwisu
28 listopada 2019

Panel I: Na prostej... - Działania kontrolne i diagnostyczne cz. I

Kategoria: XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Pierwszy panel techniczny na tegorocznej konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce, tradycyjnie odbywającej się w Licheniu poprowadził członek Południowo Zachodniej Grupy Energetycznej, oraz wieloletni felietonista czasopisma "Energetyka Cieplna i Zawodowa" Jerzy Łaskawiec.

Panel I: Na prostej... - Działania kontrolne i diagnostyczne cz. I

Jako pierwszy na scenie pojawił się Andrzej Siemieniuk z Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A., Honorowego Gospodarza wydarzenia. W swojej prezentacji pokazał na czym polega i jak powinien działać system monitorowania stanu dynamicznego turbiny, na przykładzie turbiny TG-9 w Elektrowni Pątnów II.

Kolejną prezentację wygłosił Paweł Gula, przedstawiciel  firmy C.C. JENSEN Polska Sp. z o.o.. W trakcie prelekcji poruszono temat czystości oleju i jej wpływie na diagnostykę urządzeń energetycznych.

Robert Cholewa z firmy Energopomiar Sp. z o.o. wygłosił referat o sytemie TKE® który jest systemem nowych funkcjonalności wspierających bieżącą optymalizację instalacji energetycznych.

Następnie z prezentacją pt. "Monitorowanie stanu technicznego infrastruktury produkcyjnej w oparciu o platformę Maximozintegrowaną z systemami pomiarowymi" wystąpił Mikołaj Jankowski z AIUT Sp. z o.o..

Propozycję firmy KSB Polska Sp. z o.o. dla branży energetycznej jaką jest nowoczesne narzędzie wsparcia w utrzymaniu ruchu KSB Guard przedstawił Mariusz Małozięć.

"Hydrodynamiczne czyszczenie i płukanie układów olejowych turbin – 25 lat ewolucji i rozwojutechnologii Ecol w Polsce i na świecie" to temat przedostatniej prezentacji pierwszego panelu technicznego, wygłosił ją Wojciech Majka z firmy Ecol Sp. z o.o.

Ostatnią prezentację w tym panelu wygłosił Marcin Szembek, przedstawiciel STEAG Energy Services GmbH. W swoim krótkim wystąpieniu na praktycznych sytuacjach przedstawiono rolę digitalizacji w sektorze UR.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ