Partner serwisu
28 listopada 2019

Panel III: W pit-stopie - Remonty i modernizacje

Kategoria: XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Trzeci panel techniczny dotyczył prac remontowych i modernizacyjnych w zakładach energetycznych. Tę część konferencji poprowadził Mieczysław Kobylarz z Enea Elektrownia Połaniec.

Panel III: W pit-stopie - Remonty i modernizacje

Pierwszą pezentację wygłosił dyrektor techniczny PGE EC Oddział ELektrociepłownia w Lublinie-Wrotkowie. Przedstawiono w niej doświadczenia z remontów i modernizacji turbiny gazowej V94.2.

Jako druga wystąpiła Anna Gajewicz z firmy Teknoprod AB z prezentacją nt. analizy aspektów termicznych oraz niezawodnościowych na przykładzie opraw ze źródłami LED do oświetlenia miejsca pracy.

Bogdan Miśta z FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o.  poruszył w swojej prelekcji temat konserwacji a także utrzymania energetycznych sieci przesyłowych.

Kolejną prezentację zatytułowaną "SKZ. System kontrolno-zasilający uszczelnienia gazodynamicznego w elektrowni wodnej, aby wiedzieć więcej i szybciej o pracy systemu uszczelniającego" wygłosił Jacek Weigel z ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o..

O systemie CARMEN WiT i jego zastosowaniu w zarządzaniu działem eksploatacji na przykładzie wdrożenia w KWB Bełchatów opowiedział przedstawiciel firmy CARMEN Software Bogdan Piotrowski.

Ostatnią prezentację tego dnia przedstawił Wiesław Jakóbiak z Enea Wytwarzanie sp. z o.o., a dotyczyła ona Planowania i realizacji gospodarki remontowej na bloku 1075 MW nr 11 w kozienickiej elektrowni.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ