Partner serwisu
01 października 2019

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: XV Konferencja Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł

XV edycja Sympozjum Naukowo-Technicznego Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł odbędzie się w dniach 10-11 marca 2020r. w Hotelu Angelo w Katowicach. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

ZAPOWIEDŹ

Polska energetyka i przemysł musi stawiać czoła jednemu z największych aktualnych wyzwań jaką niewątpliwie jest ochrona środowiska. Coraz nowsze przepisy regulujące kwestie wpływu tych gałęzi gospodarki na środowisko naturalne, nakładane ograniczenia i wymogi dostosowania technologicznego dowodzą, że obszar ten ciągle wymaga szukania nowych rozwiązań i kompromisów. W dniach 10-11 marca 2020 r. w Katowicach po raz kolejny przedstawiciele branży energetycznej, ciepłowniczej i przemysłowej spotkają się by przedyskutować aktualne wyzwania i znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania.

Zalety wzięcia udziału w konferencji:

  • Poszerzenie wiedzy z zakresu ochrony środowiska pod kątem prawnym i technologicznym.
  • Możliwość zapoznania się z dostępnymi technologiami dedykowanymi energetyce, ciepłownictwu i przemysłowi na stoiskach wystawowych i podczas prezentacji.
  • Wymiana doświadczeń i dyskusje w kuluarach, oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, także za pośrednictwem platformy B2B.
  • Możliwość integracji podczas uroczystej kolacji, którą uświetniać będą występy znakomitych artystów.

200 uczestników

Konferencja Naukowo-Techniczna Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł jest niewątpliwe jedną z tych które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń branżowych. Tematyka poruszana na konferencji przyciąga rokrocznie około 200 uczestników zainteresowanych wymianą doświadczeń oraz poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu ochrony środowiska w trakcie licznych referatów technicznych.

Workshop intelektualny

Jednym z najgorętszych tematów w ostatnich czasach z zakresu ochrony środowiska jest niewątpliwie problem odpadów. Na temat zmian legislacyjnych w tym temacie oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę dowiemy się podczas workshopu intelektualnego, drugiego dnia wydarzenia.

Zapraszamy do udziału

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ