Partner serwisu
09 września 2022

XXIV Energetyka Bełchatów zakończona

Kategoria: XXIV Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW

7 września zakończyło się trzydniowe spotkanie branży energetycznej w ramach XXIV Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW.

XXIV Energetyka Bełchatów zakończona

Tegoroczna konferencja jak zywkle przyciągnęła do Bełchatowa setki uczestników po raz kolejny czyniąc miasto centrum merytorycznej dyskusji o przyszłości polskiej energetyki. Organizatorem wydarzenia tradycyjnie była firma BMP, wydawca magazynu "Energetyka Cieplna i Zawodowa" a Honorowym Gospodarzem spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

W wydarzeniu udział wzieło niespełna 600 uczestników, którzy mogli wysłuchać ponad 40 referatów w 8 panelach tematycznych a także posłuchać dyskusji ekspertów w 3 debatach. W ramach konferencji goście mogli również zwiedzać wystawę stoisk (w tym wystawę samochodów elektrycznych i hybrydowych) gdzie swoje najnowocześniejsze rozwiązanie prezentowało prawie 40 dostawców.

Nieodłączną częścią ENERGETYKI BEŁCHATÓW jest Gala Energetyki podczas której Wydawnictwo BMP wręcza wyróżnienia i różnego rodzaju gratulacje. W tym roku laureatem najważniejszej statuetki "Klucza Sukcesu" zostało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju za wkład w rozwój polskiej energetyki i w szczególności za przeprowadzenie Programu Bloki 200+. Podczas wieczoru celebrowaliśmy również sporo jubileuszy, za które gratulacje otrzymały: Elektrownia Turów (60 lat), Elektrownia Rybnik (50 lat), URE (25 lat), OMC Envag Sp. z o.o. (30 lat) i SBB ENERGY S.A. (30 lat).

Na zakończenie wydarzenia odbyły się dwie wycieczki techniczne do zakładów Honorowego Gospodarza wydarzenia PGE GiEK S.A. t.j. Elektrowni Bełchatów i Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie, do zobaczenia za rok.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ