Partner serwisu
25 czerwca 2024

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: XVII Konferencja Naukowo-Techniczna Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

XVII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce już w listopadzie!

 

Podczas tegorocznej edycji konferencji stawiamy sobie za cel dostarczenie jak największej dawki wiedzy i stworzenie pola do wymiany doświadczeń w branży. Zaczynamy od strategii na przyszłość, przechodząc przez nowoczesne utrzymanie ruchu (UR) w dobie transformacji energetycznej i sztucznej inteligencji, aż po zarządzanie zespołem i budowanie kompetencji.
Konferencja poruszy kluczowe tematy takie jak digitalizacja, automatyzacja i AI w Energetyce 4.0 oraz budowa inteligentnych fabryk. Uczestnicy będą mieli okazję poznać narzędzia wspierające efektywne utrzymanie ruchu i zrozumieć wpływ zielonej transformacji na UR. Eksperci przedstawią strategie optymalizacji kosztów i poprawy wydajności energetycznej poprzez odpowiedni dobór i eksploatację urządzeń. Nie zabraknie również sesji poświęconej zarządzaniu zespołami i budowaniu kompetentnych specjalistów UR.


CEL jest jasny – dostarczenie wartościowej wiedzy i możliwości networkingu, które przyczynią się do rozwoju branży energetycznej.

 

XVII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

27 - 28 listopada 2024 r.

Hotel "Atut" Wielkopolskie Centrum Konferencyjne, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary

 

Organizatorem wydarzenia jest firma BMP, wydawca m.in. czasopisma "Kierunek ENERGETYKA" i portalu kierunekENERGETYKA.pl.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ