Partner serwisu
04 czerwca 2024

Zmiany – prościej i sensowniej

Kategoria: Zarządzanie Przedsiębiorstwem Ciepłowniczym

Zaangażowanie siebie i całego zespołu nabrało zupełnie innego znaczenia podczas wykładu specjalnego, który wygłosił Marek Skała w trakcie Konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem Ciepłowniczym. 

Zmiany – prościej i sensowniej

Energetykę cieplną, jak całą polską energetykę, czekają zmiany. Technologiczne, ekonomiczne, organizacyjne. Czy potrafimy je wprowadzać? Jak to zrobić, żeby zaangażować w ten proces cały zespół i zmotywować do działania już, tu i teraz? Na te pytania, w niekonwencjonalny, inspirujący sposób, odpowiedział dziennikarz, coach i mówca Marek Skała.
„To ciekawe… Czy możesz powiedzieć coś więcej?” – to stwierdzenie, którego znaczenie kilkukrotnie podkreślił wykładowca, może służyć jako motto całego wystąpienia. To zachęta do słuchania, przełamywania komunikacyjnych barier, nawiązywania relacji i angażowania ludzi. A to, podczas wprowadzania zmian – nieodzownych w zarządzaniu przedsiębiorstwami – jest konieczne.


***

Organizatorem Konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem Ciepłowniczym, która odbywa się 4-5 czerwca 2024 r. w Łodzi, jest firma BMP, wydawca m.in. czasopisma "Kierunek Energetyka" i portalu kierunekENERGETYKA.pl.

fot. BMP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ