Partner serwisu
21 października 2014

RAFAKO: Dyplom uznania od UDT i Ministerstwa Gospodarki

Kategoria: Aktualności

RAFAKO otrzymało dyplom za „efektywną współpracę w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymywanie wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkład w stabilny rozwój polskiej gospodarki” RAFAKO S.A. otrzymało dyplom.

 

RAFAKO: Dyplom uznania od UDT i Ministerstwa Gospodarki

W ten sposób Ministerstwo Gospodarki i Urząd Dozoru Technicznego (UDT) wspólnie honorują wyróżniające się polskie przedsiębiorstwa. Uroczyste wręczenie dyplomu i pamiątkowej plakietki odbyło się 13 października w RAFAKO, podczas oficjalnej wizyty w spółce Mieczysława  Borowskiego, prezesa UDT oraz Marka Ćmiela, dyrektora Oddziału UDT w Gliwicach.

W trakcie spotkania RAFAKO reprezentowali Krzysztof Burek, wiceprezes zarządu RAFAKO S.A., Halina Chadrian, pełnomocnik Systemów Zapewnienia Jakości oraz Grzegorz Kaptur, dyrektor Biura Jakości, którzy przedstawili bliżej szczegóły funkcjonowania systemów jakości w raciborskiej spółce. Po prezentacji i rozmowie w gabinecie delegacja została oprowadzona przez Jerzego Kowalika, dyrektora wytwórni, po halach produkcyjnych RAFAKO.

– Jest to kolejny dowód wysokiej oceny praktycznego funkcjonowania systemów jakości w RAFAKO i wynikającej z tego wysokiej jakości oraz poziomu bezpieczeństwa naszych produktów. Tego typu wyróżnienia są tym cenniejsze, że nie są przyznawane za udział w konkursach, lecz są efektem niezależnej oceny ekspertów czy też klientów - mówi Krzysztof Burek, wiceprezes Zarządu RAFAKO S.A., dyrektor ds. handlowych. Przypomnijmy, że na początku października fiński koncern Valmet przyznał RAFAKO nagrodę za świadczenie usług najwyższej jakości.

Źródło i fot.: RAFAKO/ Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

 

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ